Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 2a F
JUNIOR FC B
4 - 0
AD RIMAS
JUNIOR FUTBOL CLUB PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
17/11/2018 15:00
Àrbitre 1: ENRIC SANS GIMENEZ Àrbitre 2: IGNASI ROSET BRUN
JUNIOR FC B

Jugadors

# Nom
2 JULIA MENENDEZ ORTEGA
3 ELENA VILA GOMEZ
7 PAULA FLORENCIA SCARPATO BRAVO
9 ALEJANDRA DUELO GALAN
10 ISOLDA SOLE VIUDES
12 LUCIA INES MANES
14 EULALIA MARCE CLAVILLE
15 VICTORIA MORETONES CASANOVA
17 GINA ABELLO SUMPSI
18 ANNA NEGRE NOGUERAS
19 ISABEL BARGUÑO VIDAL
20 ADRIANA LLUIS IRIBARREN
22 BLANCA ALCOVER NEGRE
29 KATERY MARAGALL VIDAL
43 CLARA ABELLO VIÑAS

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
PABLO ABAD REGNE
SALVADOR FONT DE BALAGUER

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
19 ISABEL BARGUÑO VIDAL 1 10 Jugada
20 ADRIANA LLUIS IRIBARREN 2 6 Jugada
29 KATERY MARAGALL VIDAL 2 10 Jugada
2 JULIA MENENDEZ ORTEGA 4 16 Jugada
AD RIMAS

Jugadors

# Nom
1 ANNA MARIA BERNADES AYUSO
3 IVET MUÑOZ ESCUDE
5 ROSA MARIA ARIBAU VOLTA
7 ANNA AGUADE BARO
9 SILVIA MUÑOZ ESCUDE
10 IVET PUIG RAMOS
14 ANDREA MARTI TORREDEMER
16 MARIA MAR SOLER MAMPEL
17 LOIDA LLEONART BLANCO
19 EMMA CASANOVAS ROCA
21 SARA MARTINEZ LLENA
29 EVA MAILLO FERRANDO
35 IVET RIBA USTRELL
52 SANDRA SAFONT BOLET

Entrenadors

Nom
ENRIQUE YCART GONZALEZ

Delegats

Nom
JESUS REYES GABARRO

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus