Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 2a M
CLUB HOCKEY SANT ANDREU
1 - 12
RC POLO
RC POLO DE BARCELONA AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 08028 BARCELONA (BARCELONA)
9/02/2019 17:00
Àrbitre 1: PEDRO GINEL CRESPO Àrbitre 2: JOSEP ORIOL PALET COMAS
CLUB HOCKEY SANT ANDREU

Jugadors

# Nom
1 MARC LOPEZ PAREDES
5 ALEX OULEGO MORENO
6 EPI CANO LOPEZ
7 KARIM SANCHEZ RHAYTI
9 MAX THOMAS CLUBB
11 DIEGO PEREZ ALFONSO
13 IBAI ZUÑIGA MONREAL
14 MARC MORENO NAVAS
16 ALEX CAÑADAS LOPEZ
17 RACHID AGDALI CHOULLI
18 AARON PEREZ CAMACHO
19 ALEJANDRO SOTO OLLA
20 MARIO LOBERA VIZCAINO
22 KRELL ROSHAN
23 ALEX GOMEZ JUAREZ
93 POL GABRIEL PINYANA I GINER

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
7 KARIM SANCHEZ RHAYTI 4 15 Jugada
RC POLO

Jugadors

# Nom
1 GUILLERMO GARRE WERNER
2 VICTOR CASADEMUNT BLANES
5 TONI AIZPUN DE ABADAL
7 EDUARDO VILLACIEROS FALERO
9 ALBERTO TIANA GOMEZ
10 EDUARDO MAESTRO DE LEON LONDOÑO
18 JAVIER MUÑOZ PUJOL
20 SERGIO ALEGRE GIMENEZ
23 GUILLERMO BARGUÑO JANE
27 ALFONSO CALZADO BASSO
32 BRUNO PEREZ SORIA
98 LUIS GARCIA MARTI

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
10 EDUARDO MAESTRO DE LEON LONDOÑO 1 6 Penal
10 EDUARDO MAESTRO DE LEON LONDOÑO 2 2 Penal
20 SERGIO ALEGRE GIMENEZ 2 5 Penal
9 ALBERTO TIANA GOMEZ 2 8 Jugada
7 EDUARDO VILLACIEROS FALERO 2 14 Jugada
27 ALFONSO CALZADO BASSO 3 2 Jugada
27 ALFONSO CALZADO BASSO 3 5 Jugada
27 ALFONSO CALZADO BASSO 3 7 Penal
7 EDUARDO VILLACIEROS FALERO 3 17 Penal
98 LUIS GARCIA MARTI 4 2 Jugada
9 ALBERTO TIANA GOMEZ 4 10 Jugada
9 ALBERTO TIANA GOMEZ 4 17 Penal