Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 2a M
JUNIOR FC
3 - 2
LINIA 22 H.C.
JUNIOR FUTBOL CLUB PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
10/02/2019 09:30
Àrbitre 1: MARC HELLÍN CARRIZOSA Àrbitre 2: NACHO GERMAIN FUSET
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
1 NICK CARPENTIER ROIG SERRA
2 JOAQUIM CALVERA MADAULA
4 PABLO ABAD REGNE
6 PABLO NEGRE NOGUERAS
9 JUAN LOBO OLONDRIZ
11 ALBERTO ALCOLEA AMIGO
13 GUILLERMO SERRAHIMA ARTIGA
14 LUIS VENTOS LARIO
17 ALEJANDRO SERRA CASADEVALL
20 JAIME JUNCOSA OLLE
25 SANTI BOSCH TORRES
67 JAVIER LOBO OLONDRIZ
81 ALEX MARTI GUIU
111 MARCOS HOFMANN BATLLORI
181 POL BENET ROCA
252 PAU RICOMA HUGUET

Entrenadors

Nom
JUAN LOBO OLONDRIZ

Delegats

Nom
ALEJANDRO SERRA CASADEVALL

Targetes

# Nom Minut Motiu
67 JAVIER LOBO OLONDRIZ 38 Abús verbal background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
4 PABLO ABAD REGNE 1 5 Jugada
4 PABLO ABAD REGNE 2 17 Penal
4 PABLO ABAD REGNE 3 7 Jugada
LINIA 22 H.C.

Jugadors

# Nom
1 PAU GALY LADERO
2 LEANDRO MARTIN LARA ANDISCO
4 CARLES GALY LADERO
5 MARC FERRERO MOIX
7 CHRISTIAN MARTINO GONZALEZ
8 JORDI FERRER CAMPOS
9 JORDI MATEU ARRUFAT
10 RAUL GALY PELLICER
13 NICOLAS ALONSO LERA
17 HUGO FERNANDEZ RODINO
21 XAVI ROQUE SERRANO
27 XAVIER CAMPOS DE LA CASA
32 CARLOS BASAGAÑAS FERNANDEZ
117 DIRK HOFLAND CORAL
171 ROC FARNOS CLEMENTE

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
10 RAUL GALY PELLICER 3 6 Jugada
10 RAUL GALY PELLICER 4 7 Penal