Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 2a M
CD TERRASSA HOCKEY
1 - 3
RC POLO
LES PEDRTIXES (CD. TERRASSA HOCKEY) CARRETERA DE TALAMANCA Km 5.6 08230 BARCELONA (PEDRITXES, LES)
26/01/2019 17:00
Àrbitre 1: ALBERT PONS GARCIA Àrbitre 2: ROSA BOIX SOLANES
CD TERRASSA HOCKEY

Jugadors

# Nom
1 JOSE MARIA CALVET MONTOYA
3 PAU FORTE GENESCA
4 ADRIA GINER PEREZ-COPONS
7 JOAN FOLCH FILELLA
10 JORDI JORNET VIDAL
11 POL CALONGE PARDO
15 ALEIX MASDEFIOL BERNADES
17 ALEIX CASTRO BERENGUER
19 FERRAN NAVARRETE HOCES
22 JAVIER EDUARDO CASTRO
26 NICOLAS REQUENA CASTILLO
27 JORDI BERNADES AYUSO
41 GUILLEM SANS GIMENEZ
52 JORGE FERNANDEZ RODINO

Entrenadors

Nom
JORDI BOTELLA LLONGUERAS

Delegats

Nom
JOSEP ANTONI FORTE GIMENEZ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
15 ALEIX MASDEFIOL BERNADES 2 33 Jugada
RC POLO

Jugadors

# Nom
1 GUILLERMO GARRE WERNER
3 JUAN MADURGA NAVARRO
5 TONI AIZPUN DE ABADAL
6 JAVIER GUTIERREZ DOMENECH
9 ALBERTO TIANA GOMEZ
10 EDUARDO MAESTRO DE LEON LONDOÑO
11 HANS BAUMBERGER ALTIRRIBIA
15 JAVIER VIVER MURO
16 IGNACIO COMUÑAS LLUNELL
27 ALFONSO CALZADO BASSO
57 EDUARDO VILLACIEROS FALERO
98 LUIS GARCIA MARTI
111 IGNACIO VIVES CUATRECASAS
121 ALEJANDRO LOPEZ-FONTA SAMPERE

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
11 HANS BAUMBERGER ALTIRRIBIA 1 8 Jugada
9 ALBERTO TIANA GOMEZ 1 14 Jugada
1 GUILLERMO GARRE WERNER 4 17 Jugada