Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 2a M
DRAC H.C
2 - 3
JUNIOR FC
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
26/01/2019 16:45
Àrbitre 1: MARC HELLÍN CARRIZOSA Àrbitre 2: ANTONIO BUSTOS MANCERA
DRAC H.C

Jugadors

# Nom
1 CARLES PETANAS ARGEMI
6 ROGER CARLES ANDREU
7 JAUME RUSCA NE
10 SANTI UBACH RAMIREZ
12 RAMON VILLAGRASA RODES
15 ORIOL MATA CARRERAS
16 MARC BIGATA FONSECA
17 GUILLEM COLOMINAS BLANXART
18 ALEX RUIZ HERREROS
19 SANTIAGO VIDELA ODONELL
20 TONI DEVANT BOHILS
22 JORDI SOLER MOLINA
31 ROGER PALET MAMPEL
35 JOAN CAROL OLIVERAS
68 XAVI VILA ORTEGA
73 ORIOL CASTILLO SANS

Entrenadors

Nom
PERLA CASEY

Delegats

Nom
JOSEP CARLES LOPEZ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
35 JOAN CAROL OLIVERAS 1 6 Penal
35 JOAN CAROL OLIVERAS 3 9 Penal
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
1 NICK CARPENTIER ROIG SERRA
4 PABLO ABAD REGNE
6 PABLO NEGRE NOGUERAS
9 JUAN LOBO OLONDRIZ
11 ALBERTO ALCOLEA AMIGO
13 GUILLERMO SERRAHIMA ARTIGA
14 LUIS VENTOS LARIO
17 ALEJANDRO SERRA CASADEVALL
61 BRUNO FONT ABAD
67 JAVIER LOBO OLONDRIZ
81 ALEX MARTI GUIU
141 ANTON SERRAHIMA ESQUE
171 MARC ABAD SOUTO

Entrenadors

Nom
JUAN LOBO OLONDRIZ

Delegats

Nom
ALEJANDRO SERRA CASADEVALL

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
4 PABLO ABAD REGNE 3 7 Jugada
4 PABLO ABAD REGNE 4 5 Penal
17 ALEJANDRO SERRA CASADEVALL 4 8 Jugada