Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 2a M
JUNIOR FC
5 - 1
CLUB HOCKEY SANT ANDREU
JUNIOR FUTBOL CLUB PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
20/01/2019 09:30
Àrbitre 1: JACINT DINARÈS BADIELLA Àrbitre 2: MINGO CARBONELL ABAD
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
4 PABLO ABAD REGNE
6 PABLO NEGRE NOGUERAS
7 MANUEL ABAD REGNE
8 JUAN VIDAL AGUSTI
9 JUAN LOBO OLONDRIZ
10 RICARDO RUIZ MAGDALENA
11 ALBERTO ALCOLEA AMIGO
13 GUILLERMO SERRAHIMA ARTIGA
14 LUIS VENTOS LARIO
17 ALEJANDRO SERRA CASADEVALL
18 POL BENET ROCA
19 JOAN OLIVELLA SERRA
25 SANTI BOSCH TORRES
67 JAVIER LOBO OLONDRIZ
81 ALEX MARTI GUIU
111 MARCOS HOFMANN BATLLORI

Entrenadors

Nom
JUAN LOBO OLONDRIZ

Delegats

Nom
ALEJANDRO SERRA CASADEVALL

Targetes

# Nom Minut Motiu
19 JOAN OLIVELLA SERRA 16 Abús verbal background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
7 MANUEL ABAD REGNE 1 7 Jugada
19 JOAN OLIVELLA SERRA 1 15 Jugada
11 ALBERTO ALCOLEA AMIGO 2 24 Jugada
67 JAVIER LOBO OLONDRIZ 3 11 Jugada
7 MANUEL ABAD REGNE 4 15 Jugada
CLUB HOCKEY SANT ANDREU

Jugadors

# Nom
1 MARC LOPEZ PAREDES
2 DAVID GRAU SANCHEZ
5 ALEX OULEGO MORENO
7 KARIM SANCHEZ RHAYTI
9 MAX THOMAS CLUBB
10 FRANCISCO JOSE CIVICO BONILLA
11 DIEGO PEREZ ALFONSO
12 RAUL FERNANDEZ MASERO
13 IBAI ZUÑIGA MONREAL
14 MARC MORENO NAVAS
16 ALEX CAÑADAS LOPEZ
17 RACHID AGDALI CHOULLI
19 ALEJANDRO SOTO OLLA
23 ALEX GOMEZ JUAREZ
28 ALBERTO BARRERO ROBLEDO
93 POL GABRIEL PINYANA I GINER

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
7 KARIM SANCHEZ RHAYTI 4 9 Jugada