Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 2a M
JUNIOR FC
1 - 4
CD TERRASSA HOCKEY
JUNIOR FUTBOL CLUB PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
16/12/2018 09:30
Àrbitre 1: CHRISTIAN FERRER TORRES Àrbitre 2: NACHO GERMAIN FUSET
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
4 PABLO ABAD REGNE
6 PABLO NEGRE NOGUERAS
8 BRUNO FONT ABAD
9 JUAN LOBO OLONDRIZ
11 ALBERTO ALCOLEA AMIGO
13 GUILLERMO SERRAHIMA ARTIGA
14 DANIEL COLAS IRAZUSTA
17 ALEJANDRO SERRA CASADEVALL
18 ALEX MARTI GUIU
20 JAIME JUNCOSA OLLE
25 SANTI BOSCH TORRES
61 ROGER COLLDEFORNS RIERA
67 JAVIER LOBO OLONDRIZ
181 POL BENET ROCA

Entrenadors

Nom
JUAN LOBO OLONDRIZ

Delegats

Nom
ALEJANDRO SERRA CASADEVALL

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
4 PABLO ABAD REGNE 2 8 Jugada
CD TERRASSA HOCKEY

Jugadors

# Nom
1 JOSE MARIA CALVET MONTOYA
3 PAU FORTE GENESCA
4 ADRIA GINER PEREZ-COPONS
7 JOAN FOLCH FILELLA
10 JORDI JORNET VIDAL
15 ALEIX MASDEFIOL BERNADES
17 ALEIX CASTRO BERENGUER
18 NESTOR LLOBET MENDEZ
22 JAVIER EDUARDO CASTRO
31 BIEL ROCA DURAN
33 ALBERT DOMPER MARSAL
41 GUILLEM SANS GIMENEZ
45 ADRIA MIRALLES PORTILLO
52 JORGE FERNANDEZ RODINO

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
JORDI BOTELLA LLONGUERAS
JOSEP ANTONI FORTE GIMENEZ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
4 ADRIA GINER PEREZ-COPONS 2 8 Jugada
22 JAVIER EDUARDO CASTRO 2 16 Jugada
7 JOAN FOLCH FILELLA 2 17 Jugada
45 ADRIA MIRALLES PORTILLO 3 17 Jugada