Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 2a M
CLUB HOCKEY SANT ANDREU
1 - 1
CD TERRASSA HOCKEY
LES PEDRTIXES (CD. TERRASSA HOCKEY) CARRETERA DE TALAMANCA Km 5.6 08230 BARCELONA (PEDRITXES, LES)
1/12/2018 16:00
Àrbitre 1: MINGO CARBONELL ABAD Àrbitre 2: NACHO GERMAIN FUSET
CLUB HOCKEY SANT ANDREU

Jugadors

# Nom
0 MARC LOPEZ PAREDES
3 ALEX OULEGO MORENO
7 KARIM SANCHEZ RHAYTI
9 MAX THOMAS CLUBB
10 FRANCISCO JOSE CIVICO BONILLA
11 DIEGO PEREZ ALFONSO
12 EPI CANO LOPEZ
13 IBAI ZUÑIGA MONREAL
14 OSCAR MURILLO ITARTE
16 ALEX CAÑADAS LOPEZ
17 AARON PEREZ CAMACHO
22 KRELL ROSHAN
23 ALEX GOMEZ JUAREZ
71 ISMAEL SANCHEZ EL RHAYTI
89 DANIEL MENDOZA VALLDERRABANO
93 POL GABRIEL PINYANA I GINER

Entrenadors

Nom
RAMIRO DANIEL BONGIORNO

Delegats

Nom
DANIEL MENDOZA VALLDERRABANO

Targetes

# Nom Minut Motiu
11 DIEGO PEREZ ALFONSO 12 Falta intencionada background
7 KARIM SANCHEZ RHAYTI 26 Falta reiterada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
7 KARIM SANCHEZ RHAYTI 2 16 Jugada
CD TERRASSA HOCKEY

Jugadors

# Nom
0 POL CALONGE PARDO
1 JOSE MARIA CALVET MONTOYA
3 PAU FORTE GENESCA
4 ADRIA GINER PEREZ-COPONS
7 JOAN FOLCH FILELLA
9 FRANCESC PINEDA POLO
10 JORDI JORNET VIDAL
14 MARCEL WEICHSEL PRAT
15 ALEIX MASDEFIOL BERNADES
17 ALEIX CASTRO BERENGUER
18 NESTOR LLOBET MENDEZ
22 JAVIER EDUARDO CASTRO
26 NICOLAS REQUENA CASTILLO
27 JORDI BERNADES AYUSO
41 GUILLEM SANS GIMENEZ
45 ADRIA MIRALLES PORTILLO

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
JORDI BOTELLA LLONGUERAS
JOSEP ANTONI FORTE GIMENEZ

Targetes

# Nom Minut Motiu
14 MARCEL WEICHSEL PRAT 26 Falta reiterada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
22 JAVIER EDUARDO CASTRO 2 13 Penal