Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 2a M
JUNIOR FC
4 - 1
RC POLO
JUNIOR FUTBOL CLUB PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
2/12/2018 09:00
Àrbitre 1: JUAN MIGUEL ALANÍS REQUENA Àrbitre 2: PEDRO GINEL CRESPO
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
1 GUILLERMO SERRAHIMA ARTIGA
4 PABLO ABAD REGNE
6 PABLO NEGRE NOGUERAS
7 MANUEL ABAD REGNE
9 JUAN LOBO OLONDRIZ
11 ALBERTO ALCOLEA AMIGO
14 DANIEL COLAS IRAZUSTA
17 ALEJANDRO SERRA CASADEVALL
18 ALEX MARTI GUIU
19 JOAN OLIVELLA SERRA
20 JOAQUIM CALVERA MADAULA
25 SANTI BOSCH TORRES
67 JAVIER LOBO OLONDRIZ
91 IGNACIO CALSINA CARRASCO
171 MARC ABAD SOUTO
251 PAU RICOMA HUGUET

Entrenadors

Nom
JUAN LOBO OLONDRIZ

Delegats

Nom
ALEJANDRO SERRA CASADEVALL

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
4 PABLO ABAD REGNE 1 8 Penal
67 JAVIER LOBO OLONDRIZ 3 39 Jugada
17 ALEJANDRO SERRA CASADEVALL 4 58 Jugada
19 JOAN OLIVELLA SERRA 4 65 Penal
RC POLO

Jugadors

# Nom
2 VICTOR CASADEMUNT BLANES
3 JUAN MADURGA NAVARRO
5 TONI AIZPUN DE ABADAL
9 ALBERTO TIANA GOMEZ
10 EDUARDO MAESTRO DE LEON LONDOÑO
11 HANS BAUMBERGER ALTIRRIBIA
15 JAVIER VIVER MURO
16 IGNACIO COMUÑAS LLUNELL
21 CARLOS MASANA SOLER
22 JAIME GAIG MARFA
23 GUILLERMO BARGUÑO JANE
27 ALFONSO CALZADO BASSO
32 BRUNO PEREZ SORIA
45 JAVIER MUÑOZ PUJOL
98 LUIS GARCIA MARTI
99 CARLOS HUGO CAÑARDO HAAS

Entrenadors

Nom
MARIA CARMEN MARTIN GONZALEZ

Delegats

Nom
ALEJANDRO LOPEZ-FONTA FABREGAS

Targetes

# Nom Minut Motiu
3 JUAN MADURGA NAVARRO 46 Falta reiterada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
11 HANS BAUMBERGER ALTIRRIBIA 4 63 Penal