Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 2a M
LINIA 22 H.C.
7 - 1
JUNIOR FC
ESTADI MARTÍ COLOMER CARRER DELS VOLUNTARIS, 10 08225 BARCELONA (TERRASSA)
24/11/2018 17:00
Àrbitre 1: ORIOL ALAVEDRA PARERA Àrbitre 2: SANTI TRUJILLO ROLDÁN
LINIA 22 H.C.

Jugadors

# Nom
0 FRANCESC ASENSIO MEDINA
2 LEANDRO MARTIN LARA ANDISCO
3 ALBERT AYALA SANCHEZ
4 CARLES GALY LADERO
6 ROC FARNOS CLEMENTE
7 CHRISTIAN MARTINO GONZALEZ
8 JORDI FERRER CAMPOS
10 RAUL GALY PELLICER
11 JOHN RODRIGUEZ MANE
13 NICOLAS ALONSO LERA
17 HUGO FERNANDEZ RODINO
21 PAU GARCIA OSUNA
22 MIQUEL NAVARRO PLANES
25 PABLO BAUSA FRANQUESA
27 XAVIER CAMPOS DE LA CASA
32 CARLOS BASAGAÑAS FERNANDEZ

Entrenadors

Nom
HUGO FERNANDEZ RODINO

Delegats

Nom
ANNA CAPDEVILA VIDAL

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
10 RAUL GALY PELLICER 1 4 Jugada
10 RAUL GALY PELLICER 2 5 Jugada
8 JORDI FERRER CAMPOS 2 15 Jugada
13 NICOLAS ALONSO LERA 3 12 Jugada
22 MIQUEL NAVARRO PLANES 4 2 Jugada
6 ROC FARNOS CLEMENTE 4 6 Jugada
10 RAUL GALY PELLICER 4 16 Jugada
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
1 DIEGO SERRA GALLO
5 POL BENET ROCA
6 PABLO NEGRE NOGUERAS
7 MANUEL ABAD REGNE
9 JUAN LOBO OLONDRIZ
11 ALBERTO ALCOLEA AMIGO
13 GUILLERMO SERRAHIMA ARTIGA
14 LUIS VENTOS LARIO
18 ALEX MARTI GUIU
25 SANTI BOSCH TORRES
27 ALEJANDRO SERRA CASADEVALL
61 ROGER COLLDEFORNS RIERA
67 JAVIER LOBO OLONDRIZ
77 JAN ABAD FERRER
171 MARC ABAD SOUTO
251 PAU RICOMA HUGUET

Entrenadors

Nom
JUAN LOBO OLONDRIZ

Delegats

Nom
ALEJANDRO SERRA CASADEVALL

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
6 PABLO NEGRE NOGUERAS 3 16 Jugada