Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 2a M
DRAC H.C
2 - 4
CD TERRASSA HOCKEY
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
17/11/2018 17:15
Àrbitre 1: MAX FREIXA SUREDA Àrbitre 2: RAFA GARRIDO OLIVA
DRAC H.C

Jugadors

# Nom
1 CARLES PETANAS ARGEMI
2 FAUST SAN JOSE GISPERT
3 IVAN HERRERO VICENTE
4 JORDI PLA LLADO
6 ROGER CARLES ANDREU
7 JAUME RUSCA NE
12 RAMON VILLAGRASA RODES
16 MARC BIGATA FONSECA
17 GUILLEM COLOMINAS BLANXART
19 SANTIAGO VIDELA ODONELL
20 EDUARD RESTOY CAMACHO
22 JORDI SOLER MOLINA
23 ALBERT PONS GARCIA
26 ORIOL CUADRA MORENO
35 JOAN CAROL OLIVERAS

Entrenadors

Nom
PERLA CASEY

Delegats

Nom
JOSEP CARLES LOPEZ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
19 SANTIAGO VIDELA ODONELL 3 8 Jugada
6 ROGER CARLES ANDREU 4 10 Jugada
CD TERRASSA HOCKEY

Jugadors

# Nom
1 JOSE MARIA CALVET MONTOYA
3 PAU FORTE GENESCA
4 ADRIA GINER PEREZ-COPONS
7 JOAN FOLCH FILELLA
10 JORDI JORNET VIDAL
11 ALEIX ESTADELLA PEREZ
14 MARCEL WEICHSEL PRAT
15 ALEIX MASDEFIOL BERNADES
17 ALEIX CASTRO BERENGUER
33 ALBERT DOMPER MARSAL
41 GUILLEM SANS GIMENEZ
45 ADRIA MIRALLES PORTILLO
52 JORGE FERNANDEZ RODINO

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
JORDI BOTELLA LLONGUERAS
JOSEP ANTONI FORTE GIMENEZ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
45 ADRIA MIRALLES PORTILLO 2 11 Jugada
45 ADRIA MIRALLES PORTILLO 2 15 Jugada
15 ALEIX MASDEFIOL BERNADES 3 10 Jugada
7 JOAN FOLCH FILELLA 4 17 Jugada