Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 2a M
CLUB HOCKEY SANT ANDREU
1 - 11
LINIA 22 H.C.
ESTADI MARTÍ COLOMER CARRER DELS VOLUNTARIS, 10 08225 BARCELONA (TERRASSA)
18/11/2018 09:00
Àrbitre 1: RAFA GARRIDO OLIVA Àrbitre 2: NACHO GERMAIN FUSET
CLUB HOCKEY SANT ANDREU

Jugadors

# Nom
1 MARC LOPEZ PAREDES
6 RACHID AGDALI CHOULLI
7 KARIM SANCHEZ RHAYTI
9 MAX THOMAS CLUBB
10 FRANCISCO JOSE CIVICO BONILLA
11 DIEGO PEREZ ALFONSO
12 RAUL FERNANDEZ MASERO
13 IBAI ZUÑIGA MONREAL
14 MARC MORENO NAVAS
16 ALEX CAÑADAS LOPEZ
19 ALEJANDRO SOTO OLLA
22 KRELL ROSHAN
23 POL GABRIEL PINYANA I GINER
28 ALBERTO BARRERO ROBLEDO
89 DANIEL MENDOZA VALLDERRABANO

Entrenadors

Nom
RAMIRO DANIEL BONGIORNO

Delegats

Nom
DANIEL MENDOZA VALLDERRABANO

Targetes

# Nom Minut Motiu
11 DIEGO PEREZ ALFONSO 5 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
LINIA 22 H.C.

Jugadors

# Nom
0 DIRK HOFLAND CORAL
3 ALBERT AYALA SANCHEZ
4 CARLES GALY LADERO
7 CHRISTIAN MARTINO GONZALEZ
8 JORDI FERRER CAMPOS
10 RAUL GALY PELLICER
13 NICOLAS ALONSO LERA
14 FRANCESC ARIBAU VOLTA
16 ROGER CATALAN CORTADAS
17 HUGO FERNANDEZ RODINO
18 XAVI ROQUE SERRANO
22 MIQUEL NAVARRO PLANES
25 PABLO BAUSA FRANQUESA
27 XAVIER CAMPOS DE LA CASA
32 CARLOS BASAGAÑAS FERNANDEZ

Entrenadors

Nom
HUGO FERNANDEZ RODINO

Delegats

Nom
ANNA CAPDEVILA VIDAL

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
10 RAUL GALY PELLICER 1 9 Penal
10 RAUL GALY PELLICER 1 13 Jugada
10 RAUL GALY PELLICER 2 6 Jugada
22 MIQUEL NAVARRO PLANES 2 8 Jugada
3 ALBERT AYALA SANCHEZ 2 17 Penal
22 MIQUEL NAVARRO PLANES 3 2 Jugada
22 MIQUEL NAVARRO PLANES 3 5 Jugada
17 HUGO FERNANDEZ RODINO 3 15 Jugada
4 CARLES GALY LADERO 4 4 Jugada
22 MIQUEL NAVARRO PLANES 4 6 Jugada
22 MIQUEL NAVARRO PLANES 4 13 Jugada