Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 2a M
ATLETIC TERRASSA HC
4 - 3
CLUB HOCKEY SANT ANDREU
CAN SALVI (SANT ANDREU HC.) CARRER BONAVENTURA PEDEMONTE S/N 08740 BARCELONA (SANT ANDREU DE LA BARCA)
10/11/2018 17:00
Àrbitre 1: MARIA ASUNCION PEREZ CODINACHS Àrbitre 2: JUAN MIGUEL ALANÍS REQUENA
ATLETIC TERRASSA HC

Jugadors

# Nom
6 JORDI VALLS SALLES
9 MIQUEL CASTELLO SALA
10 XAVIER DOMENECH TRULLAS
11 MARC BORRAS QUERA
12 PERE GREGORI PUIGARNAU
13 PAU BASCO CONESA
16 JAN ABAD DIAZ
17 XAVIER PUIGCERNAU TRIAS
18 JOSEP MARQUES DURAN
21 ROC AMAT PUIGARNAU
23 JAUME ANTON BLASCO

Entrenadors

Nom
BRU FIGUERAS TORRENTE

Delegats

Nom
BRU FIGUERAS TORRENTE

Targetes

# Nom Minut Motiu
16 JAN ABAD DIAZ 55 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
6 JORDI VALLS SALLES 1 16 Penal
16 JAN ABAD DIAZ 3 38 Jugada
10 XAVIER DOMENECH TRULLAS 3 39 Jugada
12 PERE GREGORI PUIGARNAU 4 65 Jugada
CLUB HOCKEY SANT ANDREU

Jugadors

# Nom
1 MARC LOPEZ PAREDES
6 RACHID AGDALI CHOULLI
7 KARIM SANCHEZ RHAYTI
9 MAX THOMAS CLUBB
10 FRANCISCO JOSE CIVICO BONILLA
11 DIEGO PEREZ ALFONSO
13 IBAI ZUÑIGA MONREAL
14 MARC MORENO NAVAS
15 OSCAR MURILLO ITARTE
19 ALEJANDRO SOTO OLLA
20 ALEX CAÑADAS LOPEZ
22 KRELL ROSHAN
23 ALEX GOMEZ JUAREZ
28 ALBERTO BARRERO ROBLEDO
89 DANIEL MENDOZA VALLDERRABANO
93 POL GABRIEL PINYANA I GINER

Entrenadors

Nom
RAMIRO DANIEL BONGIORNO

Delegats

Nom
DANIEL MENDOZA VALLDERRABANO

Targetes

# Nom Minut Motiu
9 MAX THOMAS CLUBB 57 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
19 ALEJANDRO SOTO OLLA 1 5 Jugada
10 FRANCISCO JOSE CIVICO BONILLA 3 36 Jugada
22 KRELL ROSHAN 3 36 Jugada