Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 2a M
LINIA 22 H.C.
2 - 7
RC POLO
ESTADI MARTÍ COLOMER CARRER DELS VOLUNTARIS, 10 08225 BARCELONA (TERRASSA)
25/11/2018 11:00
Àrbitre 1: ANDRÉS BARRIENTOS TRIAY Àrbitre 2: ESTEVE CASAS VILA
LINIA 22 H.C.

Jugadors

# Nom
0 DIRK HOFLAND CORAL
1 PAU GALY LADERO
2 LEANDRO MARTIN LARA ANDISCO
3 ALBERT AYALA SANCHEZ
5 HUGO FERNANDEZ RODINO
7 CHRISTIAN MARTINO GONZALEZ
8 JORDI FERRER CAMPOS
10 RAUL GALY PELLICER
13 NICOLAS ALONSO LERA
16 ROGER CATALAN CORTADAS
17 JOEL TORRES TORRES
18 XAVI ROQUE SERRANO
22 MIQUEL NAVARRO PLANES
25 PABLO BAUSA FRANQUESA
32 CARLOS BASAGAÑAS FERNANDEZ

Entrenadors

Nom
HUGO FERNANDEZ RODINO

Delegats

Nom
ANNA CAPDEVILA VIDAL

Targetes

# Nom Minut Motiu
25 PABLO BAUSA FRANQUESA 50 Joc perillós background
3 ALBERT AYALA SANCHEZ 50 Abús verbal background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
16 ROGER CATALAN CORTADAS 3 17 Penal
16 ROGER CATALAN CORTADAS 4 14 Jugada
RC POLO

Jugadors

# Nom
1 GUILLERMO GARRE WERNER
2 VICTOR CASADEMUNT BLANES
3 JUAN MADURGA NAVARRO
9 ALBERTO TIANA GOMEZ
10 EDUARDO MAESTRO DE LEON LONDOÑO
11 HANS BAUMBERGER ALTIRRIBIA
15 JAVIER VIVER MURO
20 SERGIO ALEGRE GIMENEZ
21 CARLOS MASANA SOLER
23 GUILLERMO BARGUÑO JANE
27 ALFONSO CALZADO BASSO
28 JORDI PENAS MUR
45 JAVIER AIZPUN DE ABADAL
57 EDUARDO VILLACIEROS FALERO
99 BRUNO PEREZ SORIA
123 ALEJANDRO LOPEZ-FONTA SAMPERE

Entrenadors

Nom
MARIA CARMEN MARTIN GONZALEZ

Delegats

Nom
ALEJANDRO LOPEZ-FONTA FABREGAS

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
20 SERGIO ALEGRE GIMENEZ 1 5 Jugada
23 GUILLERMO BARGUÑO JANE 1 6 Jugada
10 EDUARDO MAESTRO DE LEON LONDOÑO 2 7 Penal
21 CARLOS MASANA SOLER 3 11 Jugada
57 EDUARDO VILLACIEROS FALERO 3 13 Jugada
2 VICTOR CASADEMUNT BLANES 4 3 Jugada
28 JORDI PENAS MUR 4 15 Jugada