Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
COPA FEDERACIÓ INFANTIL F GB
JUNIOR FC B2
2 - 7
CLUB EGARA B
JUNIOR FUTBOL CLUB PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
17/11/2018 11:30
Àrbitre 1: PAUL SALVATI
JUNIOR FC B2

Jugadors

# Nom
1 BEATRIZ DARRIBA FERRERES
2 CARLOTA MARESCA AYUSO
3 ELSA DEL RIO CUESTA
4 FELICIE VAN DER LEIJ
5 BRUNA SABALA BOADA
6 CLARA PINTADO BORRAS
7 MARIA RUPPEL PONS
8 JULIETA LOBO GUIMIL
9 CANDELA LOBO GUIMIL
10 SOPHIE HAGEMAN IRACHETA
11 MARINA GUTIERREZ GARCIA
12 ANGELA GONZALEZ PLA
13 JULIA GARDSJORD MARAGALL

Entrenadors

Nom
LAIA VIDOSA ARTIGAS

Delegats

Nom
EVA ORTIZ SACRISTAN
LUIS VENTOS LARIO

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
CLUB EGARA B

Jugadors

# Nom
0 LUCIA MARCE PALLERO
2 BET JUFRESA MALGOSA
5 PAULA VALLEJO PALLERO
7 IRENE DE LAS HERAS CASANOVAS
8 AINA PIQUERAS ABILLAR
9 LUCIA RAMILO ROYO
9 ELSA PIERA SALA
11 BERTA SALA SAMARRA
18 MARIA ALAVEDRA ARUMI
20 JANA LARIOS RUIZ
21 CLAUDIA BALTA MIQUEL
28 QUERALT LOPEZ LLACER
30 MARIA BOLDE CASELLAS

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
PERLA CASEY

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus