Presentació Junta Estatuts Estaments Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Cursos Formularis Espai Virtual Escola de Directius Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte Botiga
Presentació Junta Estatuts Estaments Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Cursos Formularis Espai Virtual Escola de Directius Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte Botiga
CAMP CATALUNYA INFANTIL F GA
CLUB EGARA B
0 - 7
JUNIOR FC
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
19/02/2022 09:30
Àrbitre 1: JOSE LUIS LOPEZ ARIAS Àrbitre 2: JAN ABAD DIAZ
CLUB EGARA B

Jugadors

# Nom
2 AMELIA FILGUEIRA CARRANZA
4 MIREIA PUJOLA NAVARRO
7 AINARA XARAU REXACH
8 JULIA PUYAL IBAÑEZ
11 MARTINA CADAFALCH SUÑE
12 ITZIAR BARTRA SAN MARTIN
14 ANNA MATA GARCIA
17 MARINA MARTINEZ-ANGLES PUIGMITJA
19 CLARA HERRERO TORTAJADA
21 MARTA SANROMA MARCET
27 NURIA SANROMA VILASECA
28 JANA CLOSA LLEONART
117 NAROA XARAU REXACH
128 LAIA VALMAÑA CRESPIERA

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
2 MAARTJE ELISE VAN DER LEIJ
3 EMMA CALDAS
7 ANDREA MASANA RACZYNSKA
9 AINA VIDAL ABELLÓ
11 ARIANA LECHUGA TORRELLA
13 CLAUDIA CUENCA GARRIDO
14 MARIA VIDAL TARANCON
15 CARLOTA DURAN BACHES
17 MARTINA BISBAL RENAU
19 CARLOTA LOPEZ HERNANDEZ
20 HELENA CUARTERO LLUNELL
33 ARLET DOMENECH PEÑA

Entrenadors

Nom
MARTA LAMOGLIA ROS

Delegats

Nom
CARLOS VILUMARA APARICIO

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
14 MARIA VIDAL TARANCON 1 00:06:00 Jugada
20 HELENA CUARTERO LLUNELL 2 00:03:00 Jugada
20 HELENA CUARTERO LLUNELL 2 00:10:00 Jugada
19 CARLOTA LOPEZ HERNANDEZ 3 00:09:00 Jugada
20 HELENA CUARTERO LLUNELL 4 00:12:00 Jugada
33 ARLET DOMENECH PEÑA 4 00:14:00 Jugada
14 MARIA VIDAL TARANCON 4 00:15:00 Jugada