Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA INFANTIL F GA
CLUB EGARA
5 - 3
CD TERRASSA HOCKEY A
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
19/01/2019 12:00
Àrbitre 1: MARC VERT CARDELL Àrbitre 2: ROGER VIZCAINO VALLMITJANA
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
1 CELIA MILAN VEA
2 JUDIT GARCIA GREGORI
4 JULIA FONT ULLES
5 LAIA CARRERAS CORTES
6 JULIA AMOROS SANCHEZ
8 ANNA MOLINE TORT
9 ELSA PIERA SALA
10 NATALIA VILANOVA DOLCET
11 AINHOA ALEN CARRETERO
14 MAIA SANCHEZ HERRERA
18 MARIA ALAVEDRA ARUMI
23 LOLA CASAS CARRERAS
55 MARTA MITJAVILA CORTINA

Entrenadors

Nom
CAROLA SALVATELLA PANES

Delegats

Nom
MARCELINO SANCHEZ LOPEZ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
8 ANNA MOLINE TORT 1 6 Penal
14 MAIA SANCHEZ HERRERA 2 7 Jugada
2 JUDIT GARCIA GREGORI 3 5 Jugada
8 ANNA MOLINE TORT 3 8 Jugada
2 JUDIT GARCIA GREGORI 4 1 Jugada
CD TERRASSA HOCKEY A

Jugadors

# Nom
1 ALBA MORTES MCLELLAN
3 BERTA SETO CANAL
7 CARLA CANAL PUIG
9 BERTA SANCHEZ FUENTES
10 BERTA CAÑIZAR RODRIGUEZ
12 CRISTINA SALA PARDELLANS
14 IVET MORTES MCLELLAN
17 ESTEL PETCHAME HERNANDEZ
18 MIREIA MONGE ESTEVE
19 BERTA LOPEZ BALDO
23 IVET CANALIS ALONSO
28 ARIADNA AMAT GARCIA

Entrenadors

Nom
CLARA PINEDA MARIMON

Delegats

Nom
JORDI MONGE AZEMAR

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
10 BERTA CAÑIZAR RODRIGUEZ 1 10 Jugada
17 ESTEL PETCHAME HERNANDEZ 2 1 Jugada
7 CARLA CANAL PUIG 4 2 Penal