Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA INFANTIL F GA
ILURO HC
1 - 11
ATLÈTIC TERRASSA HC
MUNICIPAL DE MATARÓ (ILURO HC) CARRER GALÍCIA, 180 08303 BARCELONA (MATARÓ)
1/12/2018 12:30
Àrbitre 1: RICARDO GALLEGO SANCHEZ Àrbitre 2: POL COMPTA SEGURA
ILURO HC

Jugadors

# Nom
1 Sofia Verge Martínez
5 INDY UROLYK
7 BERTA MORILLO BARANCO
9 MARTA GALINDO AGULLEIRO
10 BERTA CARLES CANAL
11 ABRIL MASSAGUE ROMERO
14 NURIA TORREBLANCA RAMOS
20 PIA CARLES PUIG
22 AMANDA CABRERA PAEZ

Entrenadors

Nom
SERGI COMA GUELL

Delegats

Nom
XAVIER DOT PEREZ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
10 BERTA CARLES CANAL 1 5 Jugada
ATLÈTIC TERRASSA HC

Jugadors

# Nom
1 CARLOTA DUASO MIGUEL
2 CLARA HOMS ROLDAN
3 ESTER SERRANO FIDALGO
6 BERTA GARCIA PUJANTE
7 JÚLIA RECASENS CARRETERO
9 CARLA VIÑAS NIETO
10 JORDINA GUTIERREZ MORAGAS
14 JORDINA GIBERT ANGLADA
16 NURIA GIMENEZ CAPARROS
17 ONA MAESTRO CERVERA
18 IVET RODO LEON
24 JÚLIA DUASO MIQUEL
29 BERTA DALMASES ORTEGA
31 MARIONA MALGOSA MORCILLO
77 ELENA FERRER TODA

Entrenadors

Nom
XAVIER LIS PASARELL

Delegats

Nom
M.ISABEL ORTEGA GUY

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
10 JORDINA GUTIERREZ MORAGAS 1 None Jugada
18 IVET RODO LEON 1 None Jugada
17 ONA MAESTRO CERVERA 1 None Jugada
29 BERTA DALMASES ORTEGA 1 None Jugada
17 ONA MAESTRO CERVERA 2 None Jugada
14 JORDINA GIBERT ANGLADA 2 None Penal
24 JÚLIA DUASO MIQUEL 3 None Penal
17 ONA MAESTRO CERVERA 3 None Jugada
29 BERTA DALMASES ORTEGA 4 None Jugada
10 JORDINA GUTIERREZ MORAGAS 4 None Jugada
17 ONA MAESTRO CERVERA 4 None Jugada