Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA INFANTIL F GA
ILURO HC
0 - 15
RC POLO
MUNICIPAL DE MATARÓ (ILURO HC) CARRER GALÍCIA, 180 08303 BARCELONA (MATARÓ)
17/11/2018 09:00
Àrbitre 1: BERNAT OLIVARES VELASCO Àrbitre 2: MARIA ASUNCION PEREZ CODINACHS
ILURO HC

Jugadors

# Nom
1 Sofia Verge Martínez
5 INDY UROLYK
7 BERTA MORILLO BARANCO
8 NEUS DOT DOMINGO
9 MARTA GALINDO AGULLEIRO
10 BERTA CARLES CANAL
11 ABRIL MASSAGUE ROMERO
19 LUA ROCA TABOADA
20 PIA CARLES PUIG
22 AMANDA CABRERA PAEZ

Entrenadors

Nom
SERGI COMA GUELL

Delegats

Nom
XAVIER DOT PEREZ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
RC POLO

Jugadors

# Nom
1 ANDREA ARMENTERAS BERNAT
4 DANIELA TARRUELLA DE ABADAL
5 MARTA ARMENTERAS SERRA
6 LUCIA MARISTANY CASOLA
8 MARTA COMADRAN MENCHON
14 LUNA OIJEVAAR
16 ROSA BERGNES DE LAS CASAS SALAGRE
18 CAROLINA ARTIGAS SOLA
25 HANNAH PALLARES HOENMANN
27 MARTA MARISTANY SANCHEZ-RODILLA
32 PATRICIA ASTIZ CAMARA
38 ALEJANDRA SIMON FABREGAT

Entrenadors

Nom
FLAVIA ROSSO LASTRA

Delegats

Nom
JULIETA FRANCO
PALOMA SANCHEZ-RODILLA DE CASTRO

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
18 CAROLINA ARTIGAS SOLA 1 3 Jugada
38 ALEJANDRA SIMON FABREGAT 1 4 Jugada
18 CAROLINA ARTIGAS SOLA 1 6 Jugada
6 LUCIA MARISTANY CASOLA 2 17 Jugada
6 LUCIA MARISTANY CASOLA 2 18 Jugada
4 DANIELA TARRUELLA DE ABADAL 2 29 Jugada
8 MARTA COMADRAN MENCHON 3 32 Jugada
6 LUCIA MARISTANY CASOLA 3 37 Jugada
18 CAROLINA ARTIGAS SOLA 3 38 Jugada
18 CAROLINA ARTIGAS SOLA 3 42 Jugada
14 LUNA OIJEVAAR 3 44 Jugada
4 DANIELA TARRUELLA DE ABADAL 4 46 Jugada
14 LUNA OIJEVAAR 4 53 Penal
14 LUNA OIJEVAAR 4 59 Jugada
14 LUNA OIJEVAAR 4 60 Penal