Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA INFANTIL F GA
ILURO HC
1 - 7
CLUB EGARA
MUNICIPAL DE MATARÓ (ILURO HC) CARRER GALÍCIA, 180 08303 BARCELONA (MATARÓ)
20/10/2018 09:30
Àrbitre 1: BERNAT OLIVARES VELASCO Àrbitre 2: SERGI COMA GUELL
ILURO HC

Jugadors

# Nom
None MARTA GALINDO AGULLEIRO
None ABRIL MASSAGUE ROMERO
None BERTA MORILLO BARANCO
None LUA ROCA TABOADA
None INDY UROLYK
None AMANDA CABRERA PAEZ
None BERTA CARLES CANAL
None PIA CARLES PUIG
None Sofia Verge Martínez
None NEUS DOT DOMINGO

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
XAVIER DOT PEREZ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
2 JUDIT GARCIA GREGORI
4 JULIA FONT ULLES
5 LAIA CARRERAS CORTES
6 JULIA AMOROS SANCHEZ
8 ANNA MOLINE TORT
9 CELIA MILAN VEA
10 NATALIA VILANOVA DOLCET
11 AINHOA ALEN CARRETERO
14 MAIA SANCHEZ HERRERA
21 JULIA MORTE BALTA
22 BLANCA ARGEMI CASELLAS
55 MARTA MITJAVILA CORTINA

Entrenadors

Nom
CAROLA SALVATELLA PANES

Delegats

Nom
MARCELINO SANCHEZ LOPEZ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
11 AINHOA ALEN CARRETERO 1 1 Jugada
10 NATALIA VILANOVA DOLCET 2 4 Jugada
10 NATALIA VILANOVA DOLCET 2 10 Jugada
10 NATALIA VILANOVA DOLCET 3 6 Penal
10 NATALIA VILANOVA DOLCET 3 10 Jugada
22 BLANCA ARGEMI CASELLAS 3 13 Jugada
55 MARTA MITJAVILA CORTINA 3 13 Jugada