Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
COPA FEDERACIÓ INFANTIL M GC
ATLETIC 1952
3 - 1
RC POLO C
CAN SALAS (ATLÈTIC TERRASSA HC.) CARRETERA DE CASTELLAR, 628 08227 BARCELONA (TERRASSA)
20/10/2018 12:00
Àrbitre 1: NORBERT DUASO SALVADOR
ATLETIC 1952

Jugadors

# Nom
None GERARD COMAS PARROT
None JAUME VILA BAS
None XAVIER CERVERA NAVARRO
None ORIOL TALAVERO GIMENEZ
None VICTOR RAMIREZ LLUNGARRIU
None NIL SOLA ENRICH
None ROC MOIX MONCADA
None ARNAU MARTINEZ FERRER
None ESTEVE CASAS CARRETERO
None ERIK GARCIA SANGLAS
None QUIM PUIGARNAU ORTIN
None ALBERT FERRER ELIAS
None ARNAU CENTELLES ARTES

Entrenadors

Nom
XAVIER DOMENECH TRULLAS

Delegats

Nom
POL ALBERICIO MORCILLO
CANDI CERVERA MACIA

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
RC POLO C

Jugadors

# Nom
None ALEJANDRO GARCIA DURAN
None RAMON VIDAL SERRATE
None MAX FERRER BUQUERAS
None NICOLAS SANDALINAS BERRIOZABAL
None TOMAS ROS DE QUINTANA
None GONZALO DE FALGUERA PIJOAN
None BRUNO RIVIERE DE ROS
None TOMAS DURAN ALTIRRIBA
None ALEJANDRO RIGAU GRAU
None MATEO SALA COLL
None PABLO CANO MARQUES
None SERGIO LAMEIRO BACH
None ALEJO OREJUDO NEVADO
None PABLO DE OZA CAREAGA
None MAURO COROMINAS DE ABADAL

Entrenadors

Nom
MARTA SEGU RUEDA

Delegats

Nom
JORDI ALASTRUE LAMAS
ALVARO FALGUERA GAMINDE

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus