Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL F GB
CLUB EGARA B
4 - 1
VALLÈS ESPORTIU
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
17/03/2019 09:00
Àrbitre 1: LAURA TRUJILLO RUIZ Àrbitre 2: JORDI QUERA DOMINGO
CLUB EGARA B

Jugadors

# Nom
1 JULIA FARRE MATA
3 CARLA RUIZ HERREROS
5 IVET GONZALEZ CABRATOSA
7 ANNA BIGATA FONTSECA
8 BERTA CARRERAS CORTES
9 ANNA ALCARAZ MARTINEZ
10 AINA SALA SAMARRA
11 MARIA RIUBRUGENT ALMIRALL
12 JANA CACHO BORRELL
13 NURIA PALET CARRERAS
17 CARLA CARRERAS ALEGRE
18 MARIONA LOPEZ MARQUEZ
19 BERTA FITO MORERA
23 IRIA RODRIGUEZ CASTRO
28 BET AMAT VINZO
42 PAULA FARRE MATA

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
XAVIER LOPEZ MARTINEZ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
17 CARLA CARRERAS ALEGRE 1 3 Penal
23 IRIA RODRIGUEZ CASTRO 2 5 Jugada
9 ANNA ALCARAZ MARTINEZ 2 15 Jugada
17 CARLA CARRERAS ALEGRE 4 16 Jugada
VALLÈS ESPORTIU

Jugadors

# Nom
1 VINYET GEIS CASAS
4 MERITXELL BEL CATALA
5 CLAUDIA TRENCHS GARCIA
6 LAIA BUSQUETA SALLES
14 ANNA BADIA ESCODA
15 ESTHER CORNUDELLA MORA
16 CARLA MARTINEZ FERRER
17 CARLA TORRADEFLOT EDO
25 QUERALT CASAS CARRETERO
26 MARINA BORRAS QUERA
29 MARIA GRANE PAEZ
32 MARIONA PUIG SANTAULARIA
34 ANA SERRANO BLANCO
44 CLAUDIA CABALLE GRANDIA
51 JULIA LLANAS MENDILUCE
111 ANNA GUAL CAMACHO

Entrenadors

Nom
DAVID LLANAS MENDILUCE
TON VILANOVA LLOVERAS

Delegats

Nom
ROGER GRANÉ FARELL

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
25 QUERALT CASAS CARRETERO 4 8 Jugada