Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL F GB
CLUB EGARA B
3 - 5
JUNIOR FC B1
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
24/02/2019 12:00
Àrbitre 1: ALEX FREIXA SUREDA Àrbitre 2: MARC VILALTA SOLER
CLUB EGARA B

Jugadors

# Nom
1 JULIA FARRE MATA
3 CARLA RUIZ HERREROS
8 BET AMAT VINZO
9 BLANCA LOPEZ-LLAUDER MARCET
10 AINA SALA SAMARRA
12 JANA CACHO BORRELL
13 NURIA PALET CARRERAS
15 MARIOLA GISPERT SEGUES
17 CARLA CARRERAS ALEGRE
18 MARIONA LOPEZ MARQUEZ
19 BERTA FITO MORERA
27 CARLA MUÑOZ DEL OLMO
29 BERTA MUÑOZ AGUADO
42 PAULA FARRE MATA

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
XAVIER LOPEZ MARTINEZ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
19 BERTA FITO MORERA 1 6 Jugada
13 NURIA PALET CARRERAS 2 15 Jugada
13 NURIA PALET CARRERAS 4 13 Jugada
JUNIOR FC B1

Jugadors

# Nom
4 LETICIA PUJOL RICO
5 MARINA GUEVARA DURAN
9 MARIA MEDINA CATALA
11 MARTINA MONELLS JUAN
12 GABRIELA CANTARELL CABALLER
15 CLAUDIA DE MORA PEREIRA
16 SOFIA COROMINAS CUEN
19 MIREIA PEREZ NARBONA
21 CLAUDIA GONZALEZ DE AGUERO SALA
23 NINA DELL'OMARINO PLANAS
24 JULIA CORBERA SERRAJORDIA
27 JULIETA BELCASTRO WILBERGER
41 BLANCA SALA BATLLE
67 LEA SERRALLACH ALMIRALL
76 CLARA ESCUDERO BARES
99 GALILEA SANCHEZ RUIZ

Entrenadors

Nom
PAU RICOMA HUGUET

Delegats

Nom
DAN MONELLS HERNANDEZ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
23 NINA DELL'OMARINO PLANAS 1 9 Jugada
12 GABRIELA CANTARELL CABALLER 2 8 Jugada
4 LETICIA PUJOL RICO 2 10 Jugada
12 GABRIELA CANTARELL CABALLER 3 6 Jugada
16 SOFIA COROMINAS CUEN 4 11 Jugada