Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL F GB
CLUB EGARA B
7 - 1
FC BARCELONA
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
21/10/2018 11:00
Àrbitre 1: HÉCTOR PALAU CRUZ Àrbitre 2: ALEX FORTUNY LLOP
CLUB EGARA B

Jugadors

# Nom
1 JULIA FARRE MATA
3 CARLA RUIZ HERREROS
4 CAROLINA CANOVAS FUSTER
7 JULIA ALMIRALL GONZALEZ
9 ANNA ALCARAZ MARTINEZ
10 AINA SALA SAMARRA
11 MARIA RIUBRUGENT ALMIRALL
12 JANA CACHO BORRELL
13 NURIA PALET CARRERAS
15 MARIOLA GISPERT SEGUES
17 CARLA CARRERAS ALEGRE
18 MARIONA LOPEZ MARQUEZ
19 BERTA FITO MORERA
20 CARLA MUÑOZ DEL OLMO
23 IRIA RODRIGUEZ CASTRO
42 PAULA FARRE MATA

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
GUILLE BAUSA GARCIA
XAVIER LOPEZ MARTINEZ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
13 NURIA PALET CARRERAS 1 3 Penal
9 ANNA ALCARAZ MARTINEZ 1 9 Jugada
13 NURIA PALET CARRERAS 2 31 Jugada
17 CARLA CARRERAS ALEGRE 3 4 Jugada
17 CARLA CARRERAS ALEGRE 3 7 Jugada
4 CAROLINA CANOVAS FUSTER 3 12 Jugada
17 CARLA CARRERAS ALEGRE 4 16 Penal
FC BARCELONA

Jugadors

# Nom
2 AGATA MARTINEZ MOLINA
3 LAIA CHOUSA GRONEMANN
5 PAOLA TORRES BORGES
7 DAIANA LETIZIA SOLIZ ESCOBAR
10 IHSSANE TASOULI FAROUKH
13 CELIA VALLS HERNANDEZ
14 ANGELA ESTEFANIA QUIJIJE GUZHÑAY
16 CANDIDA MEDINA ROSADO
17 VIOLETA MARTOS
21 BRENDA SANJUAN RABOSO
22 SOFIA BUSTOS RODRIGUEZ
51 SOPHIE HEAL
77 JAMAICA SIMON
101 AGUSTINA SIERRA
161 NEREA ALBERCA NUÑEZ

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
JORDI MASIP MONROIG

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
101 AGUSTINA SIERRA 4 13 Jugada