Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL M GB
CLUB EGARA B
5 - 0
CAN SALAS
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
16/03/2019 17:00
Àrbitre 1: ORIOL MULINARI FITE Àrbitre 2: MARC PEREZ ESTEBAN
CLUB EGARA B

Jugadors

# Nom
1 MARC VERT CARDELL
3 ALEX NICOLAS MARTINEZ
4 DANIEL MAURICIO ONANDIA SANS
6 ALEX GRIERA ALVAREZ
15 ARNAU MORA MAURI
16 IGNASI ROSET BRUN
18 ALEX RUIZ HERREROS
20 TONI DEVANT BOHILS
22 SANTI ARGEMI CASELLAS
23 XAVI NART CLAPES
25 JUAN CADAFALCH CERDA
27 MARC RODRIGUEZ VANCELLS
35 NACHO JURADO MARTINEZ
118 GUILLEM RAMAL SALVADOR
127 MARTI MUÑOZ AGUADO

Entrenadors

Nom
PERE AMAT AUTONELL

Delegats

Nom
MANEL JURADO NAVARRO
NARCIS VENTALLO TOLOSA

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
23 XAVI NART CLAPES 1 1 Penal
6 ALEX GRIERA ALVAREZ 1 7 Penal
20 TONI DEVANT BOHILS 2 14 Jugada
20 TONI DEVANT BOHILS 3 2 Jugada
22 SANTI ARGEMI CASELLAS 4 14 Jugada
CAN SALAS

Jugadors

# Nom
1 Marc Pons Garcia
3 MARC MALGOSA MORCILLO
6 ANTONIO VALERO CABEZAS
7 DÍDAC MARTÍNEZ COLOM
9 GUIM PADRISSA FREIXA
10 XAVIER RIBERA MORCILLO
12 POL BLANCH VERNET
14 ORIOL MASSALLE PLANA
17 JAN ANGLADA RIBE
21 SERGI ESCORIHUELA SANCHEZ
22 CARLES MARRUGAT OLIVE
27 JAN TALAMAS CUSIDO
41 FERRAN VINYOLES CATALA
74 PEP PUENTE QUERA
93 JAUME ANGLADA MARTINEZ

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus