Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL M GB
MATADEPERA 88 HOCKEY
2 - 2
RCPOLO B
LES PEDRTIXES (CD. TERRASSA HOCKEY) CARRETERA DE TALAMANCA Km 5.6 08230 BARCELONA (PEDRITXES, LES)
2/12/2018 09:00
Àrbitre 1: ROGER VIZCAINO VALLMITJANA Àrbitre 2: MARC PEREZ ESTEBAN
MATADEPERA 88 HOCKEY

Jugadors

# Nom
1 JAN AYMERICH NICOLAS
4 ALEX FERNANDEZ PLEGUEZUELOS
5 ELOI LOPEZ ARMENGOL
6 XAVIER LLANO MILLO
7 JEP FONT PARES
9 JOSEP SERRANO ALSINA
10 JOSEP SOLA MARTINEZ
12 XAVIER VIÑAS MARGALEF
14 PAU MIRAGALL MAS
15 SANTI CALVACHE SOLER
18 SERGIO GARCIA MANJÓN
21 ROGER FABRA MIRABENT
22 BRU DE BRUIJN LOPEZ
28 DAVID MIRAGALL MAS

Entrenadors

Nom
SERGI ESPINOS MIES

Delegats

Nom
IGNACIO LLANO IRUSTA

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
9 JOSEP SERRANO ALSINA 2 16 Jugada
9 JOSEP SERRANO ALSINA 3 12 Jugada
RCPOLO B

Jugadors

# Nom
1 ALVARO HOOGENDAM BALCELLS
9 TOMAS CAMPRODON BOADAS
15 FELIX OSARTE SEGURA
16 JUAN RAFEL ROMAN
19 UGO HOOGENDAM BALCELLS
23 JUAN ESPINOS DICENTA
27 PABLO SERRATOSA DE CARALT
30 NICOLAS CORTINES PAPI
34 JOAQUIN BERTRAN CARULLA
38 RAMON DE ABADAL CARALT
39 SANTIAGO FERNANDEZ DE MIR
40 JOSEP MARIA CALVERA CASADEMUNT
41 GUILLERMO GONZALEZ SUBIAS
44 GUILLERMO CASAS QUINSON
45 MAXIMILIAN PALLARES HOENMANN
46 MATEU SITJAR BOTEY

Entrenadors

Nom
MARINA CALCAGNO HEREDIA

Delegats

Nom
JUAN FELIX ESPINOS PEREZ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
19 UGO HOOGENDAM BALCELLS 2 5 Jugada
34 JOAQUIN BERTRAN CARULLA 2 12 Jugada