Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL M GB
RCPOLO B
2 - 0
CAN SALAS
RC POLO DE BARCELONA AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 08028 BARCELONA (BARCELONA)
24/11/2018 17:00
Àrbitre 1: CARLOS DOLZ BAUTISTA Àrbitre 2: NICOLAS FALCONES VALBUENA
RCPOLO B

Jugadors

# Nom
1 ALVARO HOOGENDAM BALCELLS
7 IGNACIO DE OZA CAREAGA
9 TOMAS CAMPRODON BOADAS
15 FELIX OSARTE SEGURA
16 JUAN RAFEL ROMAN
18 FRCO. JAVIER CASES ALCOVER
19 UGO HOOGENDAM BALCELLS
23 JUAN ESPINOS DICENTA
27 PABLO SERRATOSA DE CARALT
30 NICOLAS CORTINES PAPI
38 RAMON DE ABADAL CARALT
39 SANTIAGO FERNANDEZ DE MIR
40 JOSEP MARIA CALVERA CASADEMUNT
41 GUILLERMO GONZALEZ SUBIAS
43 JOAQUIN BERTRAN CARULLA
45 MAXIMILIAN PALLARES HOENMANN

Entrenadors

Nom
MARINA CALCAGNO HEREDIA

Delegats

Nom
JUAN FELIX ESPINOS PEREZ

Targetes

# Nom Minut Motiu
19 UGO HOOGENDAM BALCELLS 45 Abús verbal background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
23 JUAN ESPINOS DICENTA 4 7 Jugada
CAN SALAS

Jugadors

# Nom
1 Marc Pons Garcia
4 JAUME CANYAMERES ABAD
6 ANTONIO VALERO CABEZAS
7 DÍDAC MARTÍNEZ COLOM
9 GUIM PADRISSA FREIXA
14 ORIOL MASSALLE PLANA
16 BERNAT SORRIBES CASANOVAS
17 JAN ANGLADA RIBE
21 SERGI ESCORIHUELA SANCHEZ
22 CARLES MARRUGAT OLIVE
27 JAN TALAMAS CUSIDO
41 FERRAN VINYOLES CATALA
74 PEP PUENTE QUERA
93 JAUME ANGLADA MARTINEZ

Entrenadors

Nom
SANTI LOPEZ MALGOSA

Delegats

Nom
JOSEP M. MARTINEZ URBANO

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus