Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA JUVENIL M GB
ATLÈTIC 1952
10 - 0
CAN SALAS
CAN SALAS (ATLÈTIC TERRASSA HC.) CARRETERA DE CASTELLAR, 628 08227 BARCELONA (TERRASSA)
7/10/2018 11:30
Àrbitre 1: ROSA BOIX SOLANES Àrbitre 2: JOSEP ORIOL PALET COMAS
ATLÈTIC 1952

Jugadors

# Nom
0 MARC CERVERA NAVARRO
1 PERE MULINARI FITE
2 JAN HOMS ROLDAN
6 JAN ABAD DIAZ
7 MARC PUIGCERNAU TRIAS
8 MARC CAPARROS MUÑOZ
13 PERE GRAU SERRA
14 FELIP VERDERA IBAÑEZ
15 ROC AMAT PUIGARNAU
16 OT COROMINAS RICART
17 RICARD SEGURA TRIAS
18 BLAI ESCODA MARRUGAT
19 POL JULIA CARBONELL
20 NIL AYMERICH VANCELLS
21 ENRIC GIBERT PABLO
22 ORIOL GALI ROIG
99 JOAN FERNANDEZ ALTIMIRA

Entrenadors

Nom
ROC GALI ROIG

Delegats

Nom
CANDI CERVERA MACIA
JORDI SEGURA BUNDO

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
15 ROC AMAT PUIGARNAU 1 7 Penal
6 JAN ABAD DIAZ 1 13 Jugada
8 MARC CAPARROS MUÑOZ 2 24 Jugada
8 MARC CAPARROS MUÑOZ 2 27 Jugada
22 ORIOL GALI ROIG 2 34 Jugada
21 ENRIC GIBERT PABLO 3 48 Jugada
21 ENRIC GIBERT PABLO 3 53 Jugada
21 ENRIC GIBERT PABLO 4 48 Jugada
6 JAN ABAD DIAZ 4 57 Penal
CAN SALAS

Jugadors

# Nom
1 Marc Pons Garcia
4 JAUME CANYAMERES ABAD
6 ANTONIO VALERO CABEZAS
7 DÍDAC MARTÍNEZ COLOM
9 GUIM PADRISSA FREIXA
10 XAVIER RIBERA MORCILLO
14 ORIOL MASSALLE PLANA
16 BERNAT SORRIBES CASANOVAS
17 JAN ANGLADA RIBE
18 PEP PUENTE QUERA
21 SERGI ESCORIHUELA SANCHEZ
22 CARLES MARRUGAT OLIVE
27 JAN TALAMAS CUSIDO
93 JAUME ANGLADA MARTINEZ

Entrenadors

Nom
SANTI LOPEZ MALGOSA

Delegats

Nom
JOSEP M. MARTINEZ URBANO

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus