Presentació Junta Estatuts Estaments Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Cursos Formularis Espai Virtual Escola de Directius Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte Botiga
Presentació Junta Estatuts Estaments Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Cursos Formularis Espai Virtual Escola de Directius Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte Botiga
CAMP CATALUYA JUVENIL M GB
JUNIOR FC B
5 - 3
ATHC C
JUNIOR FUTBOL CLUB PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
21/11/2021 10:30
Àrbitre 1: MARC VERT CARDELL Àrbitre 2: BORJA SAEZ ALONSO
JUNIOR FC B

Jugadors

# Nom
2 NACHO VALLES RICO
3 RAMON LADERO PUGA
4 CARLOS IGLESIAS NEGRE
6 PABLO COMA-CROS MARTÍNEZ
7 ORIOL PROS FORTEA
9 LUCAS ABAD SOUTO
19 PEP ABAD FERRER
21 ENECO MARQUES LOBO
22 BRUNO COROMINAS SOLE
23 GONZALO AZOFRA FRAILE
25 NIL CARBÓ ESCAMILLA
27 ARNAU PIQUE CASH
74 MARIO VALLES RICO

Entrenadors

Nom
ALVARO ALONSO VALLES

Delegats

Nom
MANUEL ABAD REGNE

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
7 ORIOL PROS FORTEA 1 00:14:00 Penal
22 BRUNO COROMINAS SOLE 2 00:05:00 Jugada
22 BRUNO COROMINAS SOLE 3 00:04:00 Jugada
2 NACHO VALLES RICO 3 00:05:00 Jugada
22 BRUNO COROMINAS SOLE 4 00:07:00 Jugada
ATHC C

Jugadors

# Nom
2 QUIM TARRIDA CARRETERO
4 JAN CAMPOS MORAGAS
6 XAVI MARGARIT AYMAMÍ
9 GUILLEM PERMANYER BRUGUES
10 GABRIEL ROQUEIRO GALIANA
14 TONI ESCUDE CAMPRUBI
16 ERIC SOLER IBAÑEZ
18 ESTEVE CASAS CARRETERO
19 POL ROIG COTO
20 ARNAU CODINA JIMENEZ
21 Enric Puigbo Pons
22 GUILLEM MAMPEL NIETO
26 ARNAU CENTELLES ARTES
44 SANTI RIERA PUIG
80 NIL MONTULL PINA
88 PEP MONTULL PINA
91 GUILLEM GOMA MAS

Entrenadors

Nom
JOAN DALMASES ORTEGA

Delegats

Nom
FRANCESC ESCUDE COMERMA

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
20 ARNAU CODINA JIMENEZ 1 00:05:00 Jugada
2 QUIM TARRIDA CARRETERO 2 00:07:00 Jugada
26 ARNAU CENTELLES ARTES 3 00:02:00 Jugada