Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
COPA FEDERACIÓ INFANTIL M GA
LINIA 22 H.C. A
0 - 5
JUNIOR FC
ESTADI MARTÍ COLOMER CARRER DELS VOLUNTARIS, 10 08225 BARCELONA (TERRASSA)
20/10/2018 11:30
Àrbitre 1: MARTI AMEIJEIRAS CHALER Àrbitre 2: ANDREU LLOBERAS MONTSERRAT
LINIA 22 H.C. A

Jugadors

# Nom
1 JOEL GALINDO FERNANDEZ
2 IZAN MINGUEZ MOLINA
4 TON INTENTE FONT
9 POL MORENO LOPEZ
10 JAN ALCARAZ GALY
11 TONI FORRELLAT COROMINAS
13 GERARD CLOTET FONT
17 DYLAN FERNANDEZ VAN BERCKEL
19 FERRAN SOBRADO CLOTET
22 ELOI SANZ PALOMINO
91 MARTI RODRIGUEZ MARTINEZ
101 PERE MARRON CUSIDO

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
NICOLA CAROL VAN BERCKEL

Targetes

# Nom Minut Motiu
9 POL MORENO LOPEZ 10 Falta intencionada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
1 ARNAU LEAL MARSAL
4 JON PAPELL GRAU
7 ORIOL PROS FORTEA
8 ALBERT SERRAHIMA ESQUE
9 LUCAS ABAD SOUTO
10 IGNACIO PUJOL RICO
11 LEOPOLD PALAU-RIBES WEIDMANN
16 ARNAU MASCLANS HERNANDEZ
19 PEP ABAD FERRER
21 ALEIX BOSCH RIBE
22 BRUNO COROMINAS SOLE
23 GONZALO AZOFRA FRAILE
29 ALEX DURAN BACHES

Entrenadors

Nom
PABLO LUNA PEREZ
ALEX PASTOR PITARQUE

Delegats

Nom
ALEIX PROS FIERRO

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
9 LUCAS ABAD SOUTO 1 12 Jugada
8 ALBERT SERRAHIMA ESQUE 1 13 Jugada
9 LUCAS ABAD SOUTO 2 28 Jugada
23 GONZALO AZOFRA FRAILE 3 41 Jugada
8 ALBERT SERRAHIMA ESQUE 4 48 Penal