Presentació Junta Estatuts Estaments Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2022-2023 Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Cursos Formularis Espai Virtual Escola de Directius Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte Botiga
Presentació Junta Estatuts Estaments Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2022-2023 Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Cursos Formularis Espai Virtual Escola de Directius Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte Botiga
CAMP CATALUNYA 1a M
CLUB EGARA
1 - 2
CASTELLDEFELS HC
CLUB EGARA - CAMP 1 CARRER JACINT BADIELLA, 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
19/02/2022 17:30
Àrbitre 1: GUILLEM RAMAL GÓMEZ Àrbitre 2: FRANC TORMO CARRAMIÑANA
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
2 FAUST SAN JOSE GISPERT
4 DANIEL MAURICIO ONANDIA SANS
7 FERRAN OTEO SANCHEZ
8 POL ALAVEDRA TORREDEMER
10 MARC PEREZ ESTEBAN
11 ALEX GUILA MENDEZ
12 POL ROVIRA PERIS
13 FREDERIC TARRATS SAPES
15 ARNAU MORA MAURI
17 JOAN VENTAYOL ARCH
21 JAN AUTONELL ANTONELL
22 JORDI ROVIRA PERIS
23 POL CASASAYAS ESQUERDA
31 ROGER PALET MAMPEL
101 MARC CAPARROS MUÑOZ
163 ORIOL NART TORRENS

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu
8 POL ALAVEDRA TORREDEMER None background
10 MARC PEREZ ESTEBAN None background
17 JOAN VENTAYOL ARCH None background
12 POL ROVIRA PERIS None background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
13 FREDERIC TARRATS SAPES 3 00:13:00 Penal
CASTELLDEFELS HC

Jugadors

# Nom
1 JOSEP TORRENS POCH
2 GUILLEM RODA NAVARRETE
3 OT DOLADER I SANCHEZ
4 JOSE FAJARDO SOLÉ
5 LUCAS PETERS SERRAT
7 QASIM ALI
9 GERARD BERCERO HARO
10 MARC TOMAS BARRACHINA
11 NIL DOLADER I SANCHEZ
13 CARLES MARÍN ROCA
14 ROSENDO TORRENT CASTELLANO
15 ERIK IAN BRUNET
17 MAY MORIA NAIDICH
19 MATIAS MOLINA
22 JOAQUIN EDUARDO LOPEZ
23 MIGUEL PEREZ FERNANDEZ
31 ALEJANDRO ILLOBRE CUARTERO
117 TIAN DOLADER SÁNCHEZ

Entrenadors

Nom
ARSENI SAÑE FERRAN

Delegats

Nom
JOAN CARLES BERCERO MARGALEF

Targetes

# Nom Minut Motiu
7 QASIM ALI None background
22 JOAQUIN EDUARDO LOPEZ None background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
22 JOAQUIN EDUARDO LOPEZ 1 00:08:00 Jugada
22 JOAQUIN EDUARDO LOPEZ 4 00:15:00 Jugada