Presentació Junta Estatuts Estaments Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Cursos Formularis Espai Virtual Escola de Directius Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte Botiga
Presentació Junta Estatuts Estaments Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2021-2022 Temporada 2020-2021 Temporada 2019-2020 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-15 sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Cursos Formularis Espai Virtual Escola de Directius Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte Botiga
CAMP CATALUNYA 1a M
RC POLO
1 - 3
EHC
RC POLO DE BARCELONA AVDA. DR. MARAÑON, 19-31 08028 BARCELONA (BARCELONA)
29/01/2022 17:00
Àrbitre 1: NARCIS CARRIO BOIXEDA Àrbitre 2: FERNANDO AGUSTIN MACIAS TOURIÑO
RC POLO

Jugadors

# Nom
None TONI AIZPUN DE ABADAL
None CARLOS MASANA SOLER
None LUCAS MADURGA NAVARRO
None EDUARDO MAESTRO DE LEON LONDOÑO
None GUILLERMO GARRE WERNER
None JAVIER MUÑOZ PUJOL
None BRUNO PEREZ SORIA
None IGNACIO RODRIGUEZ CORTASA
None JAVIER AIZPUN DE ABADAL
None JAVIER MARFA PERMANYER
None LUIS GARCIA MARTI
None TOMAS BATISTA SANTAMARIA
None DAVID CASADEMUNT BLANES
None LUIS CLOSA SOLER
None LUIS FORTUNY RIERA

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
EHC

Jugadors

# Nom
1 XAVI TALAMAS TAPIOLAS
4 SERGI BOLDE ESCAMILLA
7 ORIOL VENTAYOL GRANE
9 CLAUDI QUERA COSTA
10 IÑAKI FERNANDEZ
11 GUILLEM FUSTAGUERAS PUIG
14 QUIM CLAPES LLOVERAS
15 ALEX TORREDEMER SERRA
20 MARC GARCIA-CHICOTE FREIXA
22 PEP PUJOLA COLL
23 XAVIER MARTI SUREDA
30 JAUME ARGEMI CODINA
71 SERGIO MARTINEZ-ANGLES FLORES
73 ORIOL CASTILLO SANS
80 GUILLEM CASASAYAS ESQUERDA
201 JOSE BRUGUERAS FREIXA

Entrenadors

Nom
IGNACIO TOMAS FERNANDEZ
MARC FIGUERAS MASSAGUER

Delegats

Nom
JOSEP MARIA RODO CIMA

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus