Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 3a M
CLUB EGARA
4 - 1
BARCELONÍ STICK
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
16/12/2018 09:30
Àrbitre 1: JOAN VERDAGUER BOVER Àrbitre 2: FRANC TORMO CARRAMIÑANA
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
1 JORGE TORREDEMER TALO
2 JOSE EJARQUE GUILLAMAT
3 CARLES RUIZ MIRONES
4 JOSE PUJOLA SEGURA
5 PERE MORA SEGUES
7 PEPE MORAN MOLINS
9 ALEX AMAT ESCUDE
10 IGNACIO TOMAS FERNANDEZ
11 RAMON CLAPES TORRENTS
12 RAMON SALA VALLHONRAT
14 SERGIO NAVARRO BLANCH
15 PERE JUFRESA LLUCH
20 ESTEVE BOSCH TORRES
21 PERE ARCH MAS
22 Josep maria Rodo cima
111 MIQUEL CODINA FARRIOL

Entrenadors

Nom
XAVIER RUIZ MIRONES

Delegats

Nom
ANTONI SALA DOMENECH

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
2 JOSE EJARQUE GUILLAMAT 2 21 Penal
11 RAMON CLAPES TORRENTS 3 38 Jugada
9 ALEX AMAT ESCUDE 4 57 Jugada
111 MIQUEL CODINA FARRIOL 4 63 Penal
BARCELONÍ STICK

Jugadors

# Nom
1 JORDI SANCHO COBO
2 JOSE VILA
4 PERE MASANA SERRA
5 IGNACIO MUÑOZ UZQUIANO
7 JURRIAAN HAMELYNCK
9 ALEX GALLEGO URBANO
10 ANTONIO VELASCO POLONIO
11 FRANK MEIJER
12 DIRK MEIJER
13 MIGUEL GUILLEN SOLSONA
14 MAURICI BIOSCA RIERA
16 LLUIS MORAN MOLINS
18 RICARDO MUÑOZ UZQUIANO
19 ANTONIO ROCA MARTINEZ
22 ISGAR NICOLAAS BOS
24 HECTOR MARTINEZ RUIZ
78 ARNAU ALCARAZ GARCIA-BARZANALLANA

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
LLUIS MORAN MOLINS

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
18 RICARDO MUÑOZ UZQUIANO 1 13 Penal