Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 3a M
EHC
0 - 3
DIAGONAL HC
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
2/12/2018 09:30
Àrbitre 1: RAFA GARRIDO OLIVA Àrbitre 2: MARIA ASUNCION PEREZ CODINACHS
EHC

Jugadors

# Nom
1 FERRAN FONTANE YUBERO
2 ANTONIO BROTO SUMALLA
3 FRANCESC OLLER REIG
4 JOAN MORA SEGUES
5 IGNACIO ALEGRE SEGURA
7 ORIOL CARRERAS MONROS
9 JOSE FITO COLOMER
11 ALEX AURELL BIOSCA
12 RAMON VILLAGRASA RODES
15 MARC LLOVERAS ARMENGOL
23 XAVIER DELGADO VAZQUEZ
24 RICARD DINARES SELLARES
25 JUAN PALMA PEREZ
31 TOMAS HERREROS SALA
94 JUAN FERNANDEZ CAMACHO
99 ALBERT RUE DOMINGO

Entrenadors

Nom
FRANC AMAT ESCUDE

Delegats

Nom
TOMAS HERREROS SALA

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
DIAGONAL HC

Jugadors

# Nom
1 CARLOS BUSTOS MANCERA
2 JORDI BADAL FERRES
4 LUCAS CABOT JANE
7 EDUARDO PAGES SANTACANA
9 JAVIER SERRA BAÑERES
11 AREND OIJEVAAR
14 LUIS SALA ESTEVE
19 JAUME MUR CASOLA
21 MARK WUYTEN
23 PEDRO GIRALT LOPEZ DE SAGREDO
24 PAUL PETERMEIJER
29 MARK HOOGENDAM
44 JOSE GALLES FUSTER
55 ALBERTO COSTAFREDA GIMENO
89 ALBERTO ESTEFANELL MERCE
111 JULIO ALVAREZ HERNANDEZ

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
ALBERTO COSTAFREDA GIMENO

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
14 LUIS SALA ESTEVE 2 27 Jugada
14 LUIS SALA ESTEVE 2 29 Jugada
44 JOSE GALLES FUSTER 4 53 Penal