Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 3a M
JUNIOR FC
2 - 4
ATLÈTIC TERRASSA HC
JUNIOR FUTBOL CLUB PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
2/12/2018 10:30
Àrbitre 1: ORIOL ALAVEDRA PARERA Àrbitre 2: ROSA BOIX SOLANES
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
2 FELIPE SERRAHIMA VILADEVALL
3 ISIDRO ABELLO VIÑAS
6 PEDRO LUIS PEREZ GASION
7 PEDRO TORRABADELLA CARRASCO
8 ENRIC NAVARRO LEAL
11 ALBERTO ALCOLEA AMIGO
12 SANTIAGO ROIG TORRENS
13 FRANCISCO GARCIA-MUNTE FREIXA
15 FERRAN VIVES GAUSSET
22 ORIOL CUGAT CANALS
23 MARC VENTOS LARIO
28 ENRIQUE BORRAS ALOMAR
29 REGINALD DE VISSCHER
34 PAU PARES MAS
36 RICARD LEAL FARRERAS
56 JUAN ANTEM JUANICO

Entrenadors

Nom
PEDRO TORRABADELLA CARRASCO

Delegats

Nom
RICARD LEAL FARRERAS

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
3 ISIDRO ABELLO VIÑAS 2 35 Penal
11 ALBERTO ALCOLEA AMIGO 4 65 Jugada
ATLÈTIC TERRASSA HC

Jugadors

# Nom
1 DAVID FREIXA PALOMA
2 FRANCESC SANLLEHI UBACH
5 CESC BOSCH MUNTAL
6 XAVIER MURCIANO REBULLIDA
7 PERE ROCA MAS
8 ALBERT MARTI PI
9 EDUARD BOTEY BURGUESA
10 PERE FREIXA PALOMA
11 XAVI GALI CORNET
15 JORDI GUILA LAHOR
18 SALVADOR TRIAS VILAR
19 JOSE CUNILL CORBERA
20 FREDERIC PUJAL VIVES
21 BERNAT CASARAMONA MUNDET
63 GUILLEM PRADO MORERA

Entrenadors

Nom
IGNASI ESCUDE TORRENTE

Delegats

Nom
JOSEP MARIA PALLARES SOLER

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
10 PERE FREIXA PALOMA 1 13 Penal
6 XAVIER MURCIANO REBULLIDA 2 19 Jugada
1 DAVID FREIXA PALOMA 3 21 Jugada
1 DAVID FREIXA PALOMA 4 40 Jugada