Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 3a M
CLUB EGARA
2 - 1
EHC
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
21/12/2018 19:30
Àrbitre 1: MINGO CARBONELL ABAD Àrbitre 2: JOSEP ORIOL PALET COMAS
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
1 JORGE TORREDEMER TALO
2 CARLES RUIZ MIRONES
3 JOSE EJARQUE GUILLAMAT
4 JOSE PUJOLA SEGURA
5 PERE MORA SEGUES
6 MIQUEL CODINA FARRIOL
9 ALEX AMAT ESCUDE
10 JAN DINARES QUERA
11 RAMON CLAPES TORRENTS
12 RAMON SALA VALLHONRAT
15 PERE JUFRESA LLUCH
16 JOAN GALI FONT
20 ESTEVE BOSCH TORRES
21 PERE ARCH MAS
101 IGNACIO TOMAS FERNANDEZ
111 ALBERT RECASENS VERT

Entrenadors

Nom
FRANC AMAT ESCUDE

Delegats

Nom
TOMAS HERREROS SALA

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
12 RAMON SALA VALLHONRAT 2 11 Jugada
11 RAMON CLAPES TORRENTS 3 15 Penal
EHC

Jugadors

# Nom
1 FERRAN FONTANE YUBERO
2 FRANC AMAT ESCUDE
3 RAMON VILLAGRASA RODES
4 XAVIER TORRES PINTADO
5 JOAN MORA SEGUES
6 ORIOL CARRERAS MONROS
7 JORDI GORINA CASAMAJOR
8 ALEX AURELL BIOSCA
9 JORDI BOGUNYA ALMIRALL
10 ANTONIO BROTO SUMALLA
11 JOSE BRUGUERAS FREIXA
12 RICARD DINARES SELLARES
13 JOSE FITO COLOMER
14 MARC GONZALEZ BORRAS
15 JOAN LOPEZ CALVO
16 ALBERT RUE DOMINGO

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
8 ALEX AURELL BIOSCA 2 12 Jugada