Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 3a M
CD TERRASSA HOCKEY
9 - 1
BARCELONÍ STICK B
LES PEDRTIXES (CD. TERRASSA HOCKEY) CARRETERA DE TALAMANCA Km 5.6 08230 BARCELONA (PEDRITXES, LES)
18/11/2018 09:30
Àrbitre 1: JORDI BLANCH VERNET Àrbitre 2: FERNANDO AGUSTIN MACIAS TOURIÑO
CD TERRASSA HOCKEY

Jugadors

# Nom
1 JOSE MARIA CALVET MONTOYA
4 CARLOS PETCHAME GALI
6 JESUS ARMENGOL CEBRIAN
9 FRANCESC PINEDA POLO
10 JORDI JORNET VIDAL
11 JAVIER MIGUEZ MARTIN
14 FRANCESC CASAS ALVAREZ
15 ERNEST MASIP LOPEZ
17 DANIEL CASTRO PIQUERAS
19 FERRAN BRUNET SANTOS
27 JORDI BERNADES AYUSO
31 XAVIER RUBI TORRES
52 JORGE FERNANDEZ RODINO
70 JOAN ROIG TORRENTS
71 ENRIQUE YCART GONZALEZ
100 IGNACIO CASAS ARBOS

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
CARLOS DEYA ULLDEMOLINS

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
9 FRANCESC PINEDA POLO 1 8 Jugada
11 JAVIER MIGUEZ MARTIN 1 12 Jugada
71 ENRIQUE YCART GONZALEZ 1 15 Jugada
27 JORDI BERNADES AYUSO 2 7 Jugada
9 FRANCESC PINEDA POLO 2 9 Jugada
70 JOAN ROIG TORRENTS 2 12 Penal
4 CARLOS PETCHAME GALI 3 5 Jugada
4 CARLOS PETCHAME GALI 4 8 Penal
4 CARLOS PETCHAME GALI 4 14 Jugada
BARCELONÍ STICK B

Jugadors

# Nom
1 JORDI LOBO SASTRE
2 JOSEP MARTINEZ ABELLEIRA
7 JORDI DELAS AMAT
17 JUSTO JOAQUIN MUÑOZ BORREGO
19 CRISTIAN OLMEDO
21 FRANCISCO CASANOVA VICENS
32 GERARD MARTI GRAU
39 GUILLEM JORDI JAUREGUI
41 ISIDRO GONZALEZ ROBLES
42 PABLO SOLER JUBERT
44 NORBERT MURILLO CORONADO
50 ALESSANDRO MARINO
53 ORIOL CANALS CUGAT
66 ALFONS LOBO SASTRE

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
50 ALESSANDRO MARINO 2 15 Jugada