Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 3a M
CLUB EGARA
9 - 0
JUNIOR FC
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
10/11/2018 18:30
Àrbitre 1: JOSEP ORIOL PALET COMAS Àrbitre 2: DARIO LAZARO GARCÍA
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
1 JORGE TORREDEMER TALO
4 JOSE PUJOLA SEGURA
5 PERE MORA SEGUES
6 XAVIER RUIZ MIRONES
9 ALEX AMAT ESCUDE
10 JAN DINARES QUERA
11 MIQUEL CODINA FARRIOL
12 ALBERT RECASENS VERT
14 SERGIO NAVARRO BLANCH
15 PERE JUFRESA LLUCH
16 JOAN GALI FONT
17 PATRICIO KEENAN
21 PERE ARCH MAS
111 RAMON CLAPES TORRENTS

Entrenadors

Nom
XAVIER RUIZ MIRONES

Delegats

Nom
ANTONI SALA DOMENECH

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
15 PERE JUFRESA LLUCH 1 1 Jugada
10 JAN DINARES QUERA 1 2 Jugada
17 PATRICIO KEENAN 1 4 Jugada
1 JORGE TORREDEMER TALO 1 8 Jugada
17 PATRICIO KEENAN 1 11 Penal
16 JOAN GALI FONT 2 12 Jugada
4 JOSE PUJOLA SEGURA 3 7 Jugada
9 ALEX AMAT ESCUDE 3 13 Jugada
17 PATRICIO KEENAN 4 1 Jugada
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
1 FRANCISCO GARCIA-MUNTE FREIXA
3 ISIDRO ABELLO VIÑAS
6 PEDRO LUIS PEREZ GASION
10 ABEL SMIT
11 ALBERTO ALCOLEA AMIGO
15 FERRAN VIVES GAUSSET
16 MARCOS PALAU-RIBES PALOU
22 ORIOL CUGAT CANALS
28 ENRIQUE BORRAS ALOMAR
29 REGINALD DE VISSCHER
31 EDUARD SERRAHIMA DE CAMBRA
34 PAU PARES MAS
36 RICARD LEAL FARRERAS
56 JUAN ANTEM JUANICO
77 ALEX JUNCOSA OLLE

Entrenadors

Nom
PEDRO TORRABADELLA CARRASCO

Delegats

Nom
RICARD LEAL FARRERAS

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus