Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA 3a M
CLUB EGARA
7 - 0
DIAGONAL HC
PLA DEL BON AIRE (CLUB EGARA) CARRER JACINT BADIELLA 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
7/10/2018 09:00
Àrbitre 1: RAFA GARRIDO OLIVA Àrbitre 2: JACINT DINARÈS BADIELLA
CLUB EGARA

Jugadors

# Nom
1 MIQUEL CODINA FARRIOL
2 JOSE EJARQUE GUILLAMAT
3 CARLES RUIZ MIRONES
4 SERGIO NAVARRO BLANCH
5 ALBERT RECASENS VERT
7 PEPE MORAN MOLINS
9 ALEX AMAT ESCUDE
10 JAN DINARES QUERA
11 RAMON CLAPES TORRENTS
12 RAMON SALA VALLHONRAT
14 JOSE PUJOLA SEGURA
15 PERE JUFRESA LLUCH
20 ESTEVE BOSCH TORRES
21 PERE ARCH MAS
35 XAVIER MOLINE BOSCH
101 JORGE TORREDEMER TALO

Entrenadors

Nom
XAVIER RUIZ MIRONES

Delegats

Nom
ANTONI SALA DOMENECH

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
7 PEPE MORAN MOLINS 1 11 Jugada
2 JOSE EJARQUE GUILLAMAT 1 15 Jugada
3 CARLES RUIZ MIRONES 2 6 Penal
15 PERE JUFRESA LLUCH 2 10 Jugada
15 PERE JUFRESA LLUCH 3 1 Jugada
15 PERE JUFRESA LLUCH 3 8 Penal
11 RAMON CLAPES TORRENTS 4 17 Jugada
DIAGONAL HC

Jugadors

# Nom
1 PEDRO GIRALT LOPEZ DE SAGREDO
3 ALEX FABREGAS BOSCH
5 SALVADOR ARMENTERAS MARSAL
7 EDUARDO PAGES SANTACANA
9 JAVIER SERRA BAÑERES
11 ANTONIO RIGAU MARSAL
13 JOSE DE ABADAL BORDAS
14 LUIS SALA ESTEVE
19 JAUME MUR CASOLA
21 MARK WUYTEN
23 JAIME OZORES FAURA
24 PAUL PETERMEIJER
25 DIEGO BLANC MILA
28 ALFREDO MUIÑOS BALET
30 RAMON ALEGRE SEGURA
44 JOSE GALLES FUSTER
55 ALBERTO COSTAFREDA GIMENO
70 CARLOS BUSTOS MANCERA

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
ALBERTO COSTAFREDA GIMENO

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus