Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA SALA CADET F GC
CLUB EGARA C
11 - 0
JUNIOR FC C
PAVELLÓ CLUB EGARA Carrer Jacint Badiella, 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
27/10/2018 10:00
Àrbitre 1: MIREIA RIBO SOLER Àrbitre 2: MINGO CARBONELL ABAD
CLUB EGARA C

Jugadors

# Nom
1 ANNA RUIZ ARMENGOL
4 CAROLINA CANOVAS FUSTER
11 CLAUDIA ESQUIROZ BARBERA
13 MARIONA MOLINE SOLER
14 FIONA MASTROIANNI MOLINA
15 HELENA CANO MONSONET
17 ROSHANA MASACHS BIARNES
19 MARIA ALCARAZ GARCIA
21 JUDIT SAEZ SANCHEZ
22 JULIA PASTOR MAS

Entrenadors

Nom
MARTA ESCAMILLA BADIA

Delegats

Nom
JAUME PASTOR GOMEZ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
13 MARIONA MOLINE SOLER 1 3 Jugada
14 FIONA MASTROIANNI MOLINA 1 6 Jugada
17 ROSHANA MASACHS BIARNES 1 14 Jugada
14 FIONA MASTROIANNI MOLINA 1 16 Jugada
17 ROSHANA MASACHS BIARNES 1 19 Jugada
13 MARIONA MOLINE SOLER 2 21 Jugada
13 MARIONA MOLINE SOLER 2 25 Jugada
14 FIONA MASTROIANNI MOLINA 2 30 Jugada
13 MARIONA MOLINE SOLER 2 35 Jugada
13 MARIONA MOLINE SOLER 2 38 Jugada
13 MARIONA MOLINE SOLER 2 39 Jugada
JUNIOR FC C

Jugadors

# Nom
2 MARIONA MASCLANS HERNANDEZ
5 ALEX POVEDA CABALLER
12 ARES ARNAL SEMPERE
13 MATAFE GASSET VIILARDAGA
14 MARIA AGUSTINA PIERI PEREYRA
17 CLARA VERNET GOMEZ
18 JULIA RIADO FONTE
20 KSENIA SANCHA KOLIOUBAKINA
33 AINA VILLODRES SANCHEZ

Entrenadors

Nom
MARTA LAMOGLIA ROS

Delegats

Nom
TONI RIADO ROQUE

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus