Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA SALA CADET M GC
FC BARCELONA B - FDC
6 - 2
RC POLO C
PAVELLÓ CLUB EGARA Carrer Jacint Badiella, 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
10/11/2018 09:00
Àrbitre 1: MARC VILALTA SOLER Àrbitre 2: JORDI BLANCH VERNET
FC BARCELONA B - FDC

Jugadors

# Nom
1 ROGER REBULL LLOPIS
2 ALEX CAÑADA GAJA
5 RAYAN SADEREDDINE
7 JOEL DAVIES CANET
10 ERIC VELASCO CARREÑO
13 ERIK REAL CHUVA
15 JAN RUIZ FERNANDEZ
18 JOEL GONZALEZ ARGELICH
27 JAUME BONAFONTE CASAS
45 PATRICIO FERNANDO BARCO JARA

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
ELENA ARGELICH

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
7 JOEL DAVIES CANET 1 10 Penal
15 JAN RUIZ FERNANDEZ 1 20 Penal
7 JOEL DAVIES CANET 2 3 Jugada
15 JAN RUIZ FERNANDEZ 2 6 Penal
7 JOEL DAVIES CANET 2 10 Penal
2 ALEX CAÑADA GAJA 2 10 Jugada
RC POLO C

Jugadors

# Nom
12 LUCAS MUIÑOS BALET
14 JACOBO VAZQUEZ BOFARULL
19 NESTOR BLANCH MARQUES
23 JOSE BERTRAN CARULLA
25 ALEXANDRE VICENS GELI
26 LUKA XIOL MERCE
39 ALEJANDRO COMADRAN MENCHON
40 GUILLERMO BASSO TARREGA
52 ALEJANDRO DIEZ FERNANDEZ
55 NICOLAS VENTOS BAENA
57 ALEJANDRO RODRIGUEZ CABRERA
60 HECTOR MUR LOPEZ
65 LUCAS GONZALEZ JOLY

Entrenadors

Nom
IGNACIO RODRIGUEZ CORTASA

Delegats

Nom
JOSE MIGUEL DIEZ CARAMES

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
12 LUCAS MUIÑOS BALET 1 18 Jugada
40 GUILLERMO BASSO TARREGA 2 18 Jugada