Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA SALA CADET M GC
ATLÈTIC D
4 - 3
CLUB EGARA C
CAN SALAS (ATLÈTIC TERRASSA HC.) CARRETERA DE CASTELLAR, 628 08227 BARCELONA (TERRASSA)
3/11/2018 09:00
Àrbitre 1: JOSEP ORIOL PALET COMAS Àrbitre 2: GERARD TELLA RUIZ
ATLÈTIC D

Jugadors

# Nom
4 GERARD CARRERA MARTINEZ
6 OTGER PUIG ARIMON
7 JORDI TORRENT MAESTRO
16 ERIC SOLER IBAÑEZ
17 DAVID CAPEL MARTOS
18 GERARD CENTELLES ARTES
21 MIQUEL CASAJOANA SANTANDREU
22 GUILLEM VENTURA PLAYA
23 FERRAN BOSCH AGUILERA
75 GUILLEM AMOROS ARANDA

Entrenadors

Nom
JOAN COMALLONGA ALBAREDA

Delegats

Nom
JOSEP ORIOL VENTURA CAELLAS

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
18 GERARD CENTELLES ARTES 1 1 Jugada
18 GERARD CENTELLES ARTES 1 14 Jugada
18 GERARD CENTELLES ARTES 2 32 Jugada
21 MIQUEL CASAJOANA SANTANDREU 2 34 Jugada
CLUB EGARA C

Jugadors

# Nom
5 OSCAR ROVIRA CIRERA
11 ENRIC MARIN QUERA
16 ALEX SANCHEZ LOPEZ
18 RUBEN CASERO GRIÑON
22 IZAN LOPEZ BLANQUEZ
23 RODRIGO FERNANDEZ GALVE
118 GUILLEM RAMAL SALVADOR

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
SONIA GALVE MARKOLF

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
18 RUBEN CASERO GRIÑON 1 7 Jugada
5 OSCAR ROVIRA CIRERA 1 16 Jugada
11 ENRIC MARIN QUERA 2 39 Jugada