Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA SALA CADET F GB
CD TERRASSA PEDRITXES
2 - 8
JUNIOR FC B1
PISTA JUNIOR F.C. PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
3/11/2018 13:00
Àrbitre 1: MINGO CARBONELL ABAD Àrbitre 2: LAURA DOBLAS DURANY
CD TERRASSA PEDRITXES

Jugadors

# Nom
6 CLARA TORRENT NICOLAU
7 NONNA ROIG MAIQUES
9 QUERALT YINGLING VILALTA JORNET
10 JULIA HERNANDEZ CANO
12 MAGDALENA STRATING PERELLO
14 BERTA CAÑIZAR RODRIGUEZ
31 MARINA RUBI MILLAN
32 ELVIRA LLOBERAS MONTSERRAT
61 CLAUDIA VERICAT TORRES

Entrenadors

Nom
LAURA BRUGUERA LARA

Delegats

Nom
XAVI LLOBERAS DALMASES

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
10 JULIA HERNANDEZ CANO 1 17 Jugada
10 JULIA HERNANDEZ CANO 2 27 Jugada
JUNIOR FC B1

Jugadors

# Nom
1 MARIA DESCARREGA PEREZ
3 PAULA ARQUE ROQUET
4 BLANCA SALA BATLLE
7 PAULA PRAT HERMS
8 BETH BALLBE PUIGMARTI
10 DIANA LOPEZ IBARS
11 ALEXANDRA ESTEVA ROMERA
12 BET GARRIGA CONESA
15 ELISABET CALVERA MADAULA
18 MAR RIBAS FONT
19 MIREIA PEREZ NARBONA

Entrenadors

Nom
POL BECA TAXONERA

Delegats

Nom
MIGUEL ANGEL PEREZ CORREAS

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
7 PAULA PRAT HERMS 1 1 Jugada
18 MAR RIBAS FONT 1 5 Jugada
7 PAULA PRAT HERMS 1 8 Jugada
18 MAR RIBAS FONT 1 20 Jugada
19 MIREIA PEREZ NARBONA 2 23 Penal
8 BETH BALLBE PUIGMARTI 2 29 Penal
10 DIANA LOPEZ IBARS 2 33 Jugada