Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA SALA CADET F GB
PEDRALBES HC
2 - 2
JUNIOR FC B1
PISTA HOCKEY SALA RCPOLO Av. Dr. Marañón, 19-31 08028 BARCELONA (BARCELONA)
8/11/2018 19:15
Àrbitre 1: LAURA DOBLAS DURANY Àrbitre 2: MIGUEL FORTUNY RIERA
PEDRALBES HC

Jugadors

# Nom
1 NATALIA PARAVATI LUCAN
2 NIENKE PETERMEIJER ARCINIEGA
7 ANA PUIG SOUCHEIRON
11 SOFIA DE LA PUENTE PUIGJANER
19 MARIA PIA MUR LLEVAT
20 CARLOTA JOVER LLORENS
22 PATRICIA BORRELL FISAS
23 NORA MUR LOPEZ
25 BLANCA ROIG MARGENAT
29 PAULA MOREYRA DE MIR
37 AMAYA DE SALVADOR PARDAL
40 LUCIA RIGAU GRAU

Entrenadors

Nom
XANTAL GINE PATSI

Delegats

Nom
XANTAL GINE PATSI

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
2 NIENKE PETERMEIJER ARCINIEGA 2 19 Jugada
JUNIOR FC B1

Jugadors

# Nom
1 MARIA DESCARREGA PEREZ
3 PAULA ARQUE ROQUET
4 BLANCA SALA BATLLE
7 PAULA PRAT HERMS
8 BETH BALLBE PUIGMARTI
10 DIANA LOPEZ IBARS
11 ALEXANDRA ESTEVA ROMERA
12 BET GARRIGA CONESA
15 ELISABET CALVERA MADAULA
18 MAR RIBAS FONT
19 MIREIA PEREZ NARBONA

Entrenadors

Nom
POL BECA TAXONERA

Delegats

Nom
MIGUEL ANGEL PEREZ CORREAS

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
8 BETH BALLBE PUIGMARTI 1 3 Jugada
7 PAULA PRAT HERMS 2 8 Jugada