Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA SALA CADET F GB
JUNIOR FC B
3 - 3
LINIA 22 H.C. A
PISTA JUNIOR F.C. PASSATGE SANT MAMET, 3-5 08195 BARCELONA (SANT CUGAT DEL VALLÉS)
20/10/2018 14:00
Àrbitre 1: MIQUEL HERNANDEZ PLAZA Àrbitre 2: ALEX FREIXA SUREDA
JUNIOR FC B

Jugadors

# Nom
2 SARA BOYA ROVIRA
3 LUCIA MARTINEZ DE TEJADA NUÑEZ
5 JOANA GARRIGA BORDAS
6 EMMA JUANICO SALA
7 JULIA FRANCINO LINARES
13 ANA MEDINA CATALA
18 NAINA FERRER CANADELL
19 MIREIA VIDOSA ARTIGAS
21 ANA FAUS BOSCH
31 MARIONA CARULLA COLOMA

Entrenadors

Nom
MARC BALLBE FORRELLAT

Delegats

Nom
INMA NUÑEZ ALVAREZ

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
5 JOANA GARRIGA BORDAS 1 10 Jugada
5 JOANA GARRIGA BORDAS 1 12 Jugada
6 EMMA JUANICO SALA 2 17 Jugada
LINIA 22 H.C. A

Jugadors

# Nom
5 NAUSICA SERRA PUNTI
8 DANIELA JORNET GONZALEZ
9 MARIONA PERARNAU MONFORT
10 ESTHER BOBI CEREZO
13 VINYET DURAN ALTIRRIBA
14 CARLA TORRELLA CATLLA
16 JOANA BONET CAPDEVILA
21 PAULA VALLS CANOVAS

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
SILVIA ALTIRRIBA MULET

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
13 VINYET DURAN ALTIRRIBA 1 15 Jugada
10 ESTHER BOBI CEREZO 2 3 Jugada
13 VINYET DURAN ALTIRRIBA 2 10 Jugada