Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA SALA CADET F GB
HC SANT CUGAT
0 - 10
CLUB EGARA B
PAVELLÓ CLUB EGARA Carrer Jacint Badiella, 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
20/10/2018 12:00
Àrbitre 1: RAFA GARRIDO OLIVA Àrbitre 2: MINGO CARBONELL ABAD
HC SANT CUGAT

Jugadors

# Nom
6 MARIA CALVO LLUCH
8 ALEXANDRA FONTANALS BRICALL
9 OLIVIA HAUSMANN MARTINEZ
10 BLANCA TAPIZ ALABART
12 SARA FARRES CATALA
13 PILAR BELCASTRO WILBERGER
14 JOANA LOBO SAHUN
16 CLARA ESCUDERO BARES
23 AINA SERRADESANFERM MAYO
33 CLAUDIA CAMACHO FAURA

Entrenadors

Nom
ENRIC TRULLAS BALLESTER

Delegats

Nom
CARLOS HAUSMANN GIRO

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
CLUB EGARA B

Jugadors

# Nom
1 CAROLA GROS LLUCH
4 CARLA ALAVEDRA ARUMI
5 JULIA ALMIRALL GONZALEZ
6 BLANCA RODRIGUEZ CLEMENTE
8 BET AMAT VINZO
11 MAR CLAPES PEREZ
15 EMY SOLA BOU
18 MIREIA MITJAVILA PEREZ
29 JANA LOPEZ LLACER

Entrenadors

Nom
NONA LOPEZ-LLAUDER MARCET

Delegats

Nom
JORDI ALMIRALL MIRALLES

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
4 CARLA ALAVEDRA ARUMI 1 9 Jugada
18 MIREIA MITJAVILA PEREZ 1 14 Jugada
15 EMY SOLA BOU 1 16 Penal
6 BLANCA RODRIGUEZ CLEMENTE 2 21 Jugada
6 BLANCA RODRIGUEZ CLEMENTE 2 23 Jugada
4 CARLA ALAVEDRA ARUMI 2 26 Jugada
29 JANA LOPEZ LLACER 2 27 Jugada
6 BLANCA RODRIGUEZ CLEMENTE 2 33 Jugada
4 CARLA ALAVEDRA ARUMI 2 39 Jugada
4 CARLA ALAVEDRA ARUMI 2 40 Jugada