Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA SALA CADET M GB
RC POLO B
7 - 0
CLUB HOCKEY SANT ANDREU
PISTA HOCKEY SALA RCPOLO Av. Dr. Marañón, 19-31 08028 BARCELONA (BARCELONA)
10/11/2018 11:00
Àrbitre 1: BEATRIZ ESTEFANELL MERCE Àrbitre 2: NÚRIA CASALÉ CABANES
RC POLO B

Jugadors

# Nom
1 GABINO SINTES GUINEA
7 IGNACIO DE OZA CAREAGA
15 FELIX OSARTE SEGURA
21 MARTIN CAÑAS PRAT
23 CARLOS DELGADO OCHOA DE RETANA
25 AUGUSTO BARANGE FORTO
36 ALEX MUÑOZ PUJOL
40 GUILLERMO RAFEL BOADA
48 MIGUEL ANDREU CARRERAS
50 NICOLAS CORTINES PAPI

Entrenadors

Nom
JAVIER CABOT TORES

Delegats

Nom
JOSE Mª ANDREU DIAZ-BONILLA

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
15 FELIX OSARTE SEGURA 1 5 Jugada
15 FELIX OSARTE SEGURA 1 13 Jugada
48 MIGUEL ANDREU CARRERAS 1 17 Jugada
23 CARLOS DELGADO OCHOA DE RETANA 2 17 Jugada
23 CARLOS DELGADO OCHOA DE RETANA 2 19 Penal
7 IGNACIO DE OZA CAREAGA 2 19 Jugada
CLUB HOCKEY SANT ANDREU

Jugadors

# Nom
0 MARC LOPEZ PAREDES
1 PAU CANO PASCUAL
4 ORIOL MOYA FERNANDEZ
5 JAN PUYOL COLL
7 DANIEL CANO TRASIERRA
8 ANDREU VIVES MARTIN
9 ASER RODRIGUEZ MARTIN
10 ALEX CAÑADAS LOPEZ
12 UNAI ESCOBAR VAZQUEZ
21 BRANDAN FERNÁNDEZ GONZALEZ
23 RUBEN CORDERO MUÑOZ

Entrenadors

Nom
RAMIRO DANIEL BONGIORNO

Delegats

Nom
EUNICE MARTIN CARCELES

Targetes

# Nom Minut Motiu
8 ANDREU VIVES MARTIN 13 Abús verbal background
8 ANDREU VIVES MARTIN 13 Falta reiterada background

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus