Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA SALA CADET M GB
LINIA 22 H.C. A
6 - 7
JUNIOR FC B
PISTA HOCKEY SALA CD TERRASSA Ctra. Terrassa a Talamanca, Km 5.6 08230 BARCELONA (MATADEPERA)
3/11/2018 11:00
Àrbitre 1: MARIA ASUNCION PEREZ CODINACHS Àrbitre 2: MARC PEREZ ESTEBAN
LINIA 22 H.C. A

Jugadors

# Nom
2 ORIOL ROBLES LENDRINO
3 MARC MUÑOZ ESTRUGA
4 CARLES GALY LADERO
5 POL CERDA LOPEZ
6 PAU RODRIGUEZ MARTINEZ
7 BIEL MARTORELL JIMENEZ
8 MARC LINUESA CANO
13 QUIM SALA CABRERA
15 ADRIA ALCAZAR SANCHEZ
20 MARC TOST GUTES

Entrenadors

Nom
SERGI SAN MARTIN CORTADA

Delegats

Nom
IGNASI TOST GUNFAUS

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
4 CARLES GALY LADERO 1 3 Jugada
6 PAU RODRIGUEZ MARTINEZ 1 12 Jugada
7 BIEL MARTORELL JIMENEZ 1 17 Jugada
4 CARLES GALY LADERO 2 29 Jugada
6 PAU RODRIGUEZ MARTINEZ 2 37 Jugada
4 CARLES GALY LADERO 2 38 Jugada
JUNIOR FC B

Jugadors

# Nom
2 NACHO VALLES RICO
8 SIMON CONSUL
9 JACOBO AZOFRA FRAILE
13 DIEGO SERRA GALLO
19 ALBERT PARERA PARCET
26 GUILLEM PLANELLAS ALEMANY
28 ORIOL CALVET DIEZ

Entrenadors

Nom
MARC SERRAHIMA CASTELLA

Delegats

Nom
MONICA RICO COLL

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
9 JACOBO AZOFRA FRAILE 1 11 Jugada
8 SIMON CONSUL 2 24 Jugada
26 GUILLEM PLANELLAS ALEMANY 2 26 Jugada
8 SIMON CONSUL 2 31 Jugada
8 SIMON CONSUL 2 32 Jugada
28 ORIOL CALVET DIEZ 2 38 Jugada
28 ORIOL CALVET DIEZ 2 39 Jugada