Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA SALA CADET M GB
CLUB EGARA B
9 - 0
CLUB HOCKEY SANT ANDREU
PAVELLÓ CLUB EGARA Carrer Jacint Badiella, 5 08225 BARCELONA (TERRASSA)
20/10/2018 14:00
Àrbitre 1: ENRIC TRULLAS BALLESTER Àrbitre 2: RAFA GARRIDO OLIVA
CLUB EGARA B

Jugadors

# Nom
1 JAN CAPELLADES MARCET
3 ERIC HERREROS VIDAL
5 MIQUEL EJARQUE ROLDAN
7 PAU RODRIGUEZ MARTIN
14 ARNAU MATA GARCIA
15 ORIOL CORTES LLOSES
17 JAN PIERA SALA
21 BRUNO TORREDEMER GONZALEZ
24 JAN TORRELLES AYMERICH
27 NACHO SALA MONROIG
141 GUILLEM IBAÑEZ MARTIN

Entrenadors

Nom
POL GISPERT AMAT

Delegats

Nom
GUILLEM PIERA ESTEVE

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
15 ORIOL CORTES LLOSES 1 5 Jugada
15 ORIOL CORTES LLOSES 1 7 Jugada
14 ARNAU MATA GARCIA 1 10 Jugada
27 NACHO SALA MONROIG 1 17 Jugada
7 PAU RODRIGUEZ MARTIN 2 3 Jugada
5 MIQUEL EJARQUE ROLDAN 2 6 Jugada
15 ORIOL CORTES LLOSES 2 11 Jugada
15 ORIOL CORTES LLOSES 2 16 Jugada
CLUB HOCKEY SANT ANDREU

Jugadors

# Nom
0 MARC LOPEZ PAREDES
1 PAU CANO PASCUAL
4 ORIOL MOYA FERNANDEZ
5 JAN PUYOL COLL
7 DANIEL CANO TRASIERRA
8 ANDREU VIVES MARTIN
9 ASER RODRIGUEZ MARTIN
10 ALEX CAÑADAS LOPEZ
12 UNAI ESCOBAR VAZQUEZ
15 CARLOS MARTIN PADILLA
19 ISMAEL EL MAGHUI AGDALI
21 BRANDAN FERNÁNDEZ GONZALEZ
23 RUBEN CORDERO MUÑOZ
29 MARÇAL PEIRO

Entrenadors

Nom
RAMIRO DANIEL BONGIORNO

Delegats

Nom
EUNICE MARTIN CARCELES

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus