Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
Presentació Junta Estatuts Ètica FCH Canal Ètic Codi Ètic Història STICKS PER LA HISTÒRIA Temporada 2019-2020 Temporada 2018-2019 Reglamentació Cercador Presentació Captació Convocatòries ARC Femení sub-16 sub-18 sub-23 absolut ARC Masculí sub-16 sub-18 sub-23 absolut Accidents Protocol Certificats Informació TITULACIONS MONITOR FEDERATIU Curs Nivell 1 Curs Nivell 2 Oferta Formativa Formularis Borsa de Treball Esdeveniments Notícies Avantatges Contacte
CAMP CATALUNYA SALA CADET F GA
RC POLO
2 - 5
JUNIOR FC
PISTA HOCKEY SALA RCPOLO Av. Dr. Marañón, 19-31 08028 BARCELONA (BARCELONA)
10/11/2018 10:00
Àrbitre 1: NÚRIA CASALÉ CABANES Àrbitre 2: POL REGUÉ GALLOSTRA
RC POLO

Jugadors

# Nom
1 NATALIA PARAVATI LUCAN
4 MARIA ORTUÑO GUILERA
5 PATRICIA PORTABELLA CUATRECASAS
6 GABRIELA GONZALEZ SUBIAS
8 BERTA AMAT DEGOLLADA
15 NORA GODO MASANA
17 ADRIANA PORTABELLA CUATRECASAS
19 BLANCA BACH ALEU
20 CARLOTA JOVER LLORENS
27 FAUVE OIJEVAAR
41 JANA MONFORT MIRO

Entrenadors

Nom
FABRIZIO ALBERTO DEMARCHI

Delegats

Nom
FABRIZIO ALBERTO DEMARCHI

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
6 GABRIELA GONZALEZ SUBIAS 2 24 Penal
6 GABRIELA GONZALEZ SUBIAS 2 25 Jugada
JUNIOR FC

Jugadors

# Nom
4 PAULA NAVARRO ALBERTI
5 AINHOA BALLESTEROS GUTIERREZ
6 TERESA LIMA CORTES
7 PAULA PRAT HERMS
8 BETH BALLBE PUIGMARTI
9 BLANCA ORSOLA OLTRA
15 ELISABET CALVERA MADAULA
16 NATALIA DOMINGUEZ YUS
22 ANNA GARDSJORD MARAGALL

Entrenadors

Nom

Delegats

Nom
JUAN ESTEBAN LIMA POUCHOU

Targetes

# Nom Minut Motiu

Golejadors

# Nom Part Minut Tipus
5 AINHOA BALLESTEROS GUTIERREZ 1 1 Jugada
5 AINHOA BALLESTEROS GUTIERREZ 1 4 Jugada
8 BETH BALLBE PUIGMARTI 1 12 Jugada
5 AINHOA BALLESTEROS GUTIERREZ 2 21 Jugada
6 TERESA LIMA CORTES 2 30 Jugada